Current Image

Filtry

KOMODY DO GARDEROBY

16 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody do garderoby

Moda na garderoby przywędrowała do nas zza oceanu. W wielu nowszych polskich domach i mieszkaniach takie funkcjonalne pomieszczenie, połączone zwykle z sypialnią staje się już standardem. Nieodzownym elementem każdej garderoby są oczywiście odpowiednio dobrane meble. W pomieszczeniu tym stawiamy zwykle na szafy ubraniowe oraz funkcjonalne komody do garderoby. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie komody do garderoby pasujące do pomieszczeń w różnym stylu. Poza uniwersalnymi białymi komodami do garderoby w sklepie Komfort znajdziecie również komody do garderoby industrialnej, loftowej czy garderoby w stylu skandynawskim. Nasze komody do garderoby to produkty pochodzące z najnowszych kolekcji renomowanych polskich producentów mebli jak Szynaka Meble, Extom, Mebel Bos czy Forte.

Komoda do garderoby – z szufladami czy szafkami?

Jaka komoda do garderoby sprawdzi się w tym pomieszczeniu? W przypadku garderoby najczęściej decydujemy się na komody z szufladami. Takie modele są w przypadku garderoby o wiele bardziej funkcjonalne niż komody z szafkami czy otwartymi półkami, które wybieramy częściej do salonu. W przeciwieństwie do otwieranych szafek szuflady pozwalają nam na szybki i wygodny dostęp do swojej zawartości.

W przypadku bardzo małego pomieszczenia możemy postawić na wąskie i wysokie komody do garderoby. Taki model pozwala nam optymalnie wykorzystać niewielką przestrzeń i zyskać sporo miejsca do przechowywania ubrań. Z kolei w przypadku nieco bardziej przestronnej garderoby możemy zdecydować się na nieco szerszą i niższą komodę. Zaletą takiej poziomej komody do garderoby jest z pewnością możliwość wykorzystania jej blatu. Możemy na nim przechowywać na przykład biżuterie czy inne modowe akcesoria przydatne przy kompletowaniu codziennych stylizacji. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na wysoki, czy niski model komody do garderoby, warto również zastanowić się nad tym, jaka wysokość poszczególnych szuflad będzie najlepsza w naszym przypadku. Niskie szuflady sprawdzą się jako schowek na bieliznę czy drobną galanterię. Natomiast w wysokich szufladach możemy przechowywać bluzy, koszulki, spodnie itd.

Zobacz powiązane produkty