leftImage
-20% z kodem
"MEB20KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KOMODY ANGIELSKIE

20 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody angielskie

wnętrza. W stylu angielskim jasna kolorystyka łączy się z elementami w kolorach ziemi, a proste naturalne materiały mieszają z eleganckimi dodatkami. Mebli i akcesoriów w stylu angielskim nie zabrakło również w ofercie naszego sklepu online. Ten wnętrzarski trend świetnie reprezentują na przykład nasze komody angielskie.

Komody angielskie w sklepie Komfort to modele wyselekcjonowane z oferty różnych polskich producentów mebli. Jeśli zauroczyły Was pełne elegancji i rodzinnego ciepła angielskie wnętrza, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie komody angielskie są aktualnie dostępne w naszym sklepie. Mamy również nadzieję, że nasza oferta mebli w stylu angielskim będzie stale poszerzana.

Komody w stylu angielskim – co wyróżnia tego rodzaju meble?

Komody w stylu angielskim to przede wszystkim modele w charakterystycznej dla tego stylu jasnej kolorystyce. W kategorii tej dominują więc komody angielskie białe, a także w modele w zbliżonych odcieniach kości słoniowej czy bardzo delikatnego, jasnego beżu. Zamiast litego drewna postawiliśmy na praktyczne i dużo tańsze materiały. Nasze komody w stylu angielskim wykonane są z płyt meblowych pokrytych nowoczesnym i niezwykle trwałym laminatem. Zabezpieczone w ten sposób komody są niezwykle łatwe w pielęgnacji, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie promieni UV. Płyta laminowana jest niewrażliwa również na wysokie temperatury. W związku z tym wykonane z niej komody angielskie możemy postawić w pobliżu kominka czy grzejnika.

Co wyróżnia komody w stylu angielskim? Charakterystycznym elementem tego rodzaju mebli są często frezowane fronty, stylizowane metalowe uchwyty czy wysokie nóżki. W ofercie sklepu Komfort znajdziecie komody w stylu angielskim, które wykorzystać możecie w aranżacji zarówno salonu, jak i sypialni czy przedpokoju. Oferujemy komody angielskie z szufladami, a także modele wyposażone w szuflady i szafki.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.