Current Image

Filtry

KOMODY RETRO

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Komody retro

Lubicie wnętrza inspirowane tradycyjnymi trendami? Nowoczesne meble na wysoki połysk nie są dla Was? Zdecydowanie bardziej wolicie przytulne aranżacje w klimacie vintage? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi tak, to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, obejmującej komody retro. Są to przede wszystkim drewniane komody, które idealnie sprawdzą się nie tylko w typowych aranżacjach w stylu retro, ale również we wnętrzach rustykalnych, w stylu angielskim czy prowansalskim. Komody retro w sklepie internetowym Komfort to zarówno modele z naszej własnej kolekcji, jak i komody innych renomowanych producentów mebli. Są to na przykład komody retro, jednej z największych, polskich firm z branży meblowej – firmy Forte.

Komody w stylu retro – aranżacje

Komody w stylu retro to pojęcie dosyć szerokie, które może dotyczyć mebli pasujących do różnych tradycyjnych stylów architektonicznych. Komody w stylu retro to na przykład meble pasujące do aranżacji rustykalnych czy pomieszczeń urządzonych w stylu angielskim. W takich wnętrzach stawiamy zwykle na drewniane komody w stylu retro z frezowanymi frontami, stylizowanymi uchwytami czy prostymi rzeźbieniami. Są to przede wszystkim komody w stylu retro z litego drewna lub materiału imitującego naturalne drewno. Takie rustykalne komody w stylu retro to zwykle modele utrzymane w jasnej neutralnej kolorystyce. Obok modeli w kolorze naturalnego drewna znajdziemy tu również komody retro białe, szare, czy beżowe. Często decydujemy się również na komody retro bielone lub postarzane. Odrobina szlachetnej patyny świetnie wpisuje się w tego rodzaju wnętrzarskie aranżacje.

Komody w stylu retro to jednak również modele, które swoim stylem nawiązują do mody lat 50., 60. czy 70. Po takie komody retro w stylu art deco możemy sięgnąć, na przykład urządzając wnętrze inspirowane klimatami PRL. Takie komody w stylu retro to na przykład modele o prostej kwadratowej lub prostokątnej bryle i stosunkowo wysokich cienkich nóżkach o okrągłym przekroju.

Zobacz powiązane produkty