Current Image

Filtry

KOMODY Z 4 SZUFLADAMI

77 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody z 4 szufladami

Komody z 4 szufladami to praktyczne i bardzo pojemne modele, po które sięgamy zwykle, urządzając sypialnię lub pokój dziecięcy. Komody z ułożonymi pionowo 4 szufladami pozwalają wygodnie zorganizować i posegregować naszą codzienną garderobę. W przypadku komody do salonu możemy wybrać modele, w których poza 4 szufladami znajdują się również otwarte półki. Dzięki tym elementom komoda z 4 szufladami zyska dodatkowe funkcje reprezentacyjne. Na otwartych półkach będziemy mogli w efektowny sposób wyeksponować ważne dla nas dekoracje czy pamiątki.

Komody z 4 szufladami to w sklepie internetowym Komfort to kilkadziesiąt różnych modeli. Oferowane przez nas komody z 4 szufladami pochodzą z naszej własnej linii mebli Komfort oraz katalogów takich producentów mebli jak Szynaka Meble, Forte, Piaski czy Mebel Bos. Niezależnie od tego, czy szukacie komody z 4 szufladami do salonu, sypialni, czy pokoju dziecięcego, zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą mebli tego rodzaj.

Komoda 4 szuflady biała czy dąb sonoma?

Nie wiecie, jaki kolor komody z 4 szufladami wybrać? Najbardziej uniwersalnym wyborem są komody z 4 szufladami białe lub w kolorze naturalnego, dębowego drewna. Zarówno komoda 4 szuflady dąb sonoma, jak i komoda biała będą pasować do prawie każdej aranżacji wnętrz. Komody z 4 szufladami i frontami w kolorze białym z powodzeniem wykorzystać możemy w sypialni skandynawskiej, jak i w wielu nowoczesnych aranżacjach mieszkaniowych. Wiele zależy od tego, czy zdecydujemy się na komodę z frontami na wysoki połysk, czy komodę matową.

Z kolei komoda dąb sonoma to uniwersalny wybór w przypadku praktycznie każdej aranżacji klasycznej. W ofercie sklepu internetowego Komfort znajdziecie różne modele komód z 4 szufladami w kolorze białym i w odcieniu naturalnego drewna. Poza nimi oferujemy również komody szare, a także modele imitujące ciemne drewno egzotyczne. W naszej ofercie nie zabrakło również komód z 4 szufladami i metalowymi nogami. Takie modele idealnie sprawdzą się w tak modnych ostatnio aranżacjach loftowych.

Zobacz powiązane produkty