Current Image

Filtry

KOMODY Z 3 SZUFLADAMI

132 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Komody z 3 szufladami

Szukacie uniwersalnej i funkcjonalnej komody z 3 szufladami? W sklepie internetowym Komfort czeka na Was kilkadziesiąt modeli tego rodzaju mebli. Są to komody z 3 szufladami z najnowszych kolekcji liderów polskiej branży meblowej. Oferujemy między innymi 3-szufladowe komody takich krajowych producentów jak Forte, Szynaka Meble, Piaski, Extom Meble czy Mebel Bos. Nasze komody z 3 szufladami to zarówno modele uniwersalne o ponadczasowym prostym, ale eleganckim designie, jak i komody inspirowane konkretnymi trendami wnętrzarskimi. W kategorii komody z 3 szufladami coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy klasyki, jak i osoby, które planują aranżację w stylu industrialnym, loftowym, skandynawskim, angielskim czy rustykalnym. Staramy się również cały czas poszerzać ofertę dostępnych w naszym sklepie komód z 3 szufladami. Mamy nadzieję, że już w niedalekiej przyszłości znajdziecie tu nowe komody z kolekcji kolejnych marek.

Komoda 3 szuflady – biała, dąb czy sosna?

W naszym sklepie online oferujemy komody z 3 szufladami w różnych modnych kolorach. Wśród naszych klientów bardzo dużą popularnością cieszą się komody z 3 szufladami w kolorze białym. Komoda 3 szuflady biała może być dodatkiem zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza. Dużo zależy od tego, czy wybierzemy komodę 3-szufladową z frontami matowymi, czy komodę na wysoki połysk. Komody na wysoki połysk kojarzą się oczywiście przede wszystkim z bardzo nowoczesnymi aranżacjami. Dużo bardziej uniwersalne są natomiast białe komody 3-szufladowe z matowym finiszem.

Dużą swobodę aranżacyjną dają nam również drewniane komody z trzema szufladami. W tej grupie największym powodzeniem cieszą się komody 3 szuflady dąb sonoma. W zależności od koloru blatu i rodzaju uchwytów komody z 3 szufladami dąb sonoma również możemy wykorzystać w aranżacjach o bardzo różnych charakterze. Z kolei po sosnowe komody z trzema szufladami sięgamy często, planując bliskie naturze i minimalistyczne wnętrza skandynawskie.

Zobacz powiązane produkty