Current Image

Filtry

KOMODY NOWOCZESNE

234 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Komody nowoczesne

Nowoczesne trendy wnętrzarskie dominują w naszych domach już od kilku lat. Coraz większa liczba Polaków decyduje się urządzić swoje cztery kąty w zgodzie z jednym z kilku nowoczesnych trendów. Ultranowoczesne, sterylne wnętrza modernistyczne, surowe wnętrza industrialne i loftowe czy łączący nowoczesność z tradycją styl skandynawski to tylko kilka z tych trendów. W każdym z nich sprawdzą się komody nowoczesne, które służą najczęściej jako element wystroju salonu czy sypialni.

W sklepie online Komfort oferujemy nowoczesne komody naszej własnej marki, a także meble z katalogów szeregu innych polskich producentów mebli. Nasze komody nowoczesne to kilkadziesiąt wyselekcjonowanych modeli. Są to zarówno komody z samymi szufladami, jak i komody, w których szuflady połączone są z praktycznymi szafkami. Oferujemy meble w zróżnicowanej kolorystyce, dopasowanej do nowoczesnych mieszkaniowych aranżacji. Mamy nadzieję, że znajdziecie w tej ofercie nowoczesną komodę, która idealnie sprawdzi się w Waszym wnętrzu.

Nowoczesne komody na wysoki połysk czy matowe?

W wielu nowoczesnych trendach architektonicznych idealnie sprawdzą się nowoczesne komody na wysoki połysk. Błyszcząca powierzchnia frontów czy blatu takiej nowoczesnej komody będzie rozświetlać wnętrze i optycznie je powiększyć. Taka nowoczesna komoda na wysoki połysk może być więc dobrym wyborem w przypadku niewielkiego wnętrza. Minusem takich nowoczesnych mebli jest to, że ewentualne ślady palców czy smugi są lepiej widoczne na błyszczącej powierzchni. W przypadku takich modeli musimy się więc liczyć z koniecznością nieco częstszego sprzątania.

Nowoczesne komody to jednak również modele z matowymi frontami. Są to zarówno jednokolorowe komody nowoczesne, jak i modele, w których białe czy szare fronty połączone są z elementami w różnych odcieniach naturalnego drewna. Takie nowoczesne komody z matowymi frontami mogą sprawdzić się w minimalistycznych aranżacjach skandynawskich, czy w mieszkaniu w modnym ostatnio stylu nowojorskim.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.