leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KOMODY ZE SZKŁEM

3 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Komody ze szkłem

Komody ze szkłem, czyli tak zwane komody z witryną to meble, które pełnią dwojaką funkcję. Z jednej strony jest to praktyczny schowek na domowe tekstylia, ubrania, dokumenty czy inne drobiazgi. Z drugiej strony, dzięki przeszklonej części komody ze szkłem mają również niebagatelne właściwości dekoracyjne. W przeszklonej części komody możemy umieścić ważne dla nas pamiątki, rodzinne zdjęcia, ozdobne naczynia lub inne dekoracje. Bardzo często przeszklona część komody nadaje całemu meblowi lekkości i może optycznie powiększyć wnętrze. Szczególnie w przypadku dużej komody ze szkłem.

Komody ze szkłem to w naszym sklepie kilka wyselekcjonowanych modeli z oferty różnych polskich producentów mebli. Jeśli szukacie efektownej komody do salonu, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie modele tego rodzaju mebli są aktualnie dostępne w tej kategorii. Oferujemy komody ze szkłem o uniwersalnym designie, a także modele zaprojektowane z myślą o konkretnych stylach architektonicznych.

Komoda ze szkłem do salonu – czy to dobry pomysł?

Czy komoda ze szkłem do salonu to dobry pomysł? W jakich aranżacjach możemy zdecydować się na tego rodzaju komodę? Komoda ze szklaną witryną może być ozdobą praktycznie każdego salonu. Oczywiście kolor i styl frontów komody ze szkłem powinien korespondować z całą aranżacją pomieszczenia. W salonie klasycznym możemy postawić na komody ze szkłem w kolorze białym lub drewniane komody w popularnym odcieniu dąb sonoma. Miłośnicy ciemniejszych odcieni mogą do klasycznego salonu wybrać komody ze szkłem wenge. Białe i drewniane komody ze szkłem o stosunkowo prostym designie wykorzystać możemy również w aranżacjach w stylu skandynawskim.

Szkło to materiał, który idealnie wpisuje się także we wnętrza industrialne i loftowe. W takim przypadku możemy wybrać komody ze szkłem, w których elementy drewniane połączone są z metalowymi nogami lub półkami. Charakterystyczne dla wnętrz industrialnych jest również połączenie koloru naturalnego drewna ze wstawkami w ciemnych odcieniach szarości lub czerni.

Zobacz powiązane produkty

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.