Current Image

Filtry

KOMODY LOFTOWE

27 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody loftowe

Komody loftowe to przede wszystkim połączenie surowego metalu i ciepłego drewna. Szczotkowana lub malowana na czarno stal czy aluminium w ciekawy, kontrastowy sposób łączą się z różnymi odcieniami drewna. Dzięki prostym geometrycznym bryłom komody loftowe uznawane są często za wcielenie funkcjonalności. Komody loftowe mogą być jednak również prawdziwą ozdobą wnętrza. Tego rodzaju komody kojarzą nam się przede wszystkim z meblami w odcieniach szarości. W naszej ofercie dostępne są jednak również komody w stylu loft w innych, cieplejszych i bardziej naturalnych odcieniach drewna.

Jeśli planujecie stworzyć stylowe wnętrze w loftowych lub industrialnych klimatach, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie komody loftowe dostępne są w naszej aktualnej ofercie. Nasze komody loftowe to zarówno przestronne poziome modele, jak i idealne do mniejszych przestrzeni komody pionowe.

Komody w stylu loft – do jakich wnętrz pasują?

Komody w stylu loft cieszą się sporą popularnością już od kilku lat. Taka komoda może stać się wyjątkową ozdobą sypialni lub salonu. W jakich wnętrzach takie komody loftowe będą prezentowały się najlepiej? Z jakimi elementami wystroju połączyć takie loftowe meble? Komody w stylu loft będą świetnie wyglądać na tle takich akcentów architektonicznych jak ściany z odkrytej, starej cegły, beton dekoracyjny czy podłoga z surowych, tylko minimalnie obrobionych desek. Generalnie takie komody najlepiej wpisują się w typowo industrialne czy loftowe przestrzenie. Oczywiście na komody w stylu loft możemy zdecydować się również w przypadku bardziej stonowanych aranżacji, tylko częściowo inspirowanych tym stylem.

Aranżacje w stylu loftowym kojarzą nam się przede wszystkim z dużymi przestrzeniami. W końcu styl ten wywodzi z się zaadaptowanych na cele mieszkalne hal fabrycznych. Na komody w stylu loft warto więc zdecydować się w przypadku dużego i przestronnego salonu czy sypialni. Loftowe komody nie zawsze sprawdzą się natomiast w niewielkim i ciasnym wnętrzu.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.