Current Image

Filtry

KOMODY KLASYCZNE

17 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody klasyczne

Prostota, elegancja i harmonia to kwintesencja mebli w stylu klasycznym. Ponadczasowy charakter stylu klasycznego sprawia, że mimo upływu lat nadal decydujemy się na tego rodzaju aranżacje. Komody klasyczne mogą być dodatkiem do urządzonego w takim właśnie uniwersalnym stylu salonu czy sypialni. Tego rodzaju mebli nie mogło oczywiście zabraknąć również w ofercie naszego sklepu online. Komody klasyczne Komfort to kilkanaście modeli wyselekcjonowanych zarówno z naszych własnych kolekcji, jak i z oferty innych renomowanych, polskich producentów mebli. Jeśli jesteście miłośnikami klasycznej elegancji, zapraszamy do sprawdzenia, jakie komody klasyczne są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Komoda styl klasyczny – najpopularniejsze modele

Nasze komody klasyczne to przede wszystkim modele utrzymane w charakterystycznej dla tego stylu stonowanej kolorystyce. W kategorii tej przeważają więc komody klasyczne białe, szare, beżowe czy jasnobrązowe. Taka neutralna paleta kolorów sprawdzi się zarówno w przypadku aranżacji salonu, jak i klasycznej sypialni.

W aranżacjach w stylu klasycznym stawiamy często na naturalne materiał. Dużą część naszej oferty mebli w tym stylu stanowią więc komody klasyczne drewniane lub modele wykonane z materiałów drewnopodobnych. Tego rodzaju komody klasyczne to najczęściej modele w odcieniu dąb sonoma.

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się na przykład komody klasyczne z białymi frezowanymi frontami i ramą wykonaną z materiału imitującego naturalne drewno. Taki duet kolorystyczny idealnie wpisuje się w klimat stylu klasycznego.

Komody klasyczne w sklepie Komfort to również kilka modeli nawiązujących stylistyką do klimatów retro i art deco. Są to na przykład komody klasyczne na cienkich i stosunkowo wysokich nóżkach. Takie rozwiązanie konstrukcyjne wyraźnie nawiązuje do mody lat 50.

W tej kategorii coś dla siebie znajdą również miłośnicy klasycznych aranżacji z wyraźną nutką tradycji. Czeka na nich na przykład nasza komoda klasyczna nawiązująca do stylu angielskiego.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.