Current Image

Filtry

KOMODY CZARNE

40 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody czarne

Czarne meble często kojarzą nam się z eleganckimi i ekskluzywnymi wnętrzami. Wybierając komody czarne, musimy jednak pamiętać o kilku prostych aranżacyjnych zasadach. Po pierwsze komody czarne, podobnie jak inne meble w tym kolorze, mogą optycznie pomniejszać wnętrze. Efekt ten jednak nie będzie widoczny, jeśli czarne komody zestawimy ze ścianami w kontrastowym, jasnym kolorze. Nie musi to być oczywiście klasyczna biel. Komody czarne będą świetnie wyglądać na przykład na tle ściany w odcieniu jasnej szarości.

Czarne komody sprawdzą się w różnych stylach architektonicznych. Po komody czarne nowoczesne możemy sięgnąć, na przykład urządzając salon czy sypialnię w stylu glamour. Komody biało-czarne często sprawdzą się w minimalistycznych aranżacjach w stylu skandynawskim. Z kolei modele inspirowane zabytkowymi meblami wykorzystać możemy w aranżacjach klasycznych czy w klimacie retro.

W sytuacji, gdy czarna komoda będzie kolorystycznie przytłaczała wnętrze, możemy postawić na modele, które posiadają tylko elementy w kolorze czarnym. W ofercie sklepu online Komfort dostępne są komody, w których czarne drzwi szafki czy fronty szuflad zestawiono z ramą i blatem w jaśniejszych odcieniach.

Komody czarne – połysk czy matowe?

Komody czarne połysk, podobnie jak inne meble z frontami w tym stylu, to domena raczej nowoczesnych aranżacji. Komody czarne z połyskiem mają bardzo istotną zaletę. Błyszcząca powierzchnia frontów odbija światło i sprawia, że pomieszczenie wydaje się optycznie większe. W związku z tym na komody czarne połysk możemy zdecydować się nawet w przypadku stosunkowo niewielkiego pomieszczenia. Aby jednak osiągnąć efekt wizualnego powiększenia pomieszczenie, w którym postawimy czarną komodę błyszczącą, powinno być ono odpowiednio nasłonecznione.

Z kolei komody czarne matowe to domena przede wszystkim klasycznych aranżacji oraz wnętrz w stylu loftowym. W tym ostatnim przypadku możemy postawić na proste komody czarne z elementami w kolorze naturalnego drewna.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.