leftImage
Kuchnie -20%
przy zakupie minimum 2 szafek. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

ZLEWOZMYWAKI 80X60 NAKŁADANE

10 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zlewozmywaki 80x60 nakładane

Zlewozmywaki nakładane 80x60 to bardzo wygodne i łatwe w montażu rozwiązanie. Nakładany zlewozmywak stalowy lub granitowy możecie umieścić zarówno na kuchennym blacie, jak i specjalnie przystosowanej do tego celu szafce. Zlewozmywaki nakładane 80x60 w sklepie Komfort to kilkanaście wzorów z katalogów renomowanych producentów kuchennej armatury. W sprzedaży mamy między innymi zlewozmywaki 80x60 nakładane polskiej marki Deante.

Zlewozmywaki 80x60 nakładane – liczba komór

Zlewozmywak nakładany 80x60 jednokomorowy, czy może jednak zlewozmywak nakładany 80x60 dwukomorowy? Decyzję dotyczącego tego, czy kupić nakładany zlew jedno, czy dwukomorowy, powinniście podjąć głównie na podstawie Waszych potrzeb. Zlew nakładany 80x60 jednokomorowy jest często elementem wyposażenia niewielkich kuchni, w których znajduje się zmywarka. Z kolei na zlewozmywak nakładany 80x60 dwukomorowy możecie zdecydować się, jeśli urządzacie dużą rodzinną kuchnię, z której na co dzień będzie korzystać kilka osób.

Zlewozmywaki 80x60 nakładane – z jakiego materiału są wykonane?

W tej grupie rozmiarowej w naszym sklepie zdecydowanie przeważają zlewozmywaki stalowe nakładane 80x60 cm. Zlewy wykonane z nierdzewnej stali są lekkie i łatwe w montażu. Niezaprzeczalnym atutem zlewozmywaków nakładanych 80x60 stalowych jest również bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Są to modele zdecydowanie tańsze niż zlewy wykonane z granitu. Coś dla siebie w tej kategorii znajdą jednak również miłośnicy granitowych zlewów. Taki zlewozmywak nakładany 80x60 granitowy jednokomorowy jest nieco droższy od modelu stalowego. Wyróżnia go jednak nietuzinkowy wygląd i szereg praktycznych zalet. Zlewozmywaki nakładane 80x60 granitowe są bardzo trwałe i niezwykle odporne na zarysowania. Uszkodzenie powierzchni takiego zlewu w trakcie normalnego użytkowania jest praktycznie niemożliwe.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.