Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

ZLEWOZMYWAKI 40CM

5 produktów
Filtry
  • Popularne filtry
  • Materiał wykonania
  • Wyposażenie dodatkowe
  • Ilość komór
  • Marka
  • Kolor
  • Kształt
  • Szerokość (cm)
  • Długość (cm)
  • Cena
  • Głębokość (cm)
  • Kolekcja

  Domyślnie

  Dostępny w 14-21 dni
  Dostępny w 14-21 dni
  Dostępny w 14-21 dni
  Dostępny w 14-21 dni
  Dostępny w 14-21 dni

  Zlewozmywaki 40 cm

  Szukacie zlewu do niewielkiej kuchni lub aneksu kuchennego połączonego z otwartym salonem? Jeśli na strefę zlewozmywakową nie możecie przeznaczyć zbyt wiele wolnego miejsca, to mogą zainteresować Was dostępne w naszym sklepie zlewozmywaki 40 cm. Kompaktowy jednokomorowy zlewozmywak szerokości 40 cm bez problemu zmieści się nawet w bardzo małej kuchni.

  Zlewy 40 cm to w naszym sklepie online kilka modeli wybranych z ostatnich katalogów renomowanych polskich marek wyposażenia kuchennego. W stałej sprzedaży mamy między innymi zlewozmywaki 40 cm firmy Deante. Nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość zlewów Deante sprawiły, że cieszą się one dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach.

  Zlew kuchenny 40 cm prostokątny

  Standardowym rozwiązaniem w tej kategorii jest zlew kuchenny 40 cm prostokątny. Ten klasyczny kształt bardzo dobrze wpisuje się większość kuchennych aranżacji.

  Kolejną istotną kwestią jest to, czy wybrać zlewozmywak 40 cm z ociekaczem, czy model pozbawiony tego dodatkowego elementu. W praktyce zlewozmywaki do szafek 40 cm to w zdecydowanej większości modele bez ociekacza. Konstrukcja takiego wąskiego zlewu praktycznie uniemożliwia umieszczenie w nim ociekacza.

  Zlew okrągły 40 cm

  Mimo dużej popularności prostokątnych zlewozmywaków 40 cm w ofercie niektórych producentów znajdziecie też taki model jak zlew okrągły 40 cm. W jakich aranżacjach sprawdzi się taki model? Zlewozmywak okrągły 40 cm możecie wykorzystać przede wszystkim w kuchniach klasycznych i wnętrzach inspirowanych jednym z tradycyjnych trendów wnętrzarskich. Po zlew okrągły 40 cm możecie więc sięgnąć, aranżując kuchnię prowansalską czy angielską.

  Zlewozmywaki 40 cm – liczba komór

  Jedna czy dwie komory? To jedno z najważniejszych pytań w trakcie projektowania strefy zlewozmywakowej. W przypadku wąskich zlewów w zasadzie jedyną dostępną możliwością jest zlew jednokomorowy 40 cm. Niewielka szerokość zlewu eliminuje możliwość stworzenia modelu wyposażonego w dwie komory.

  Zlewozmywaki granitowe 40 cm

  W kategorii takich niewielkich zlewów bardzo dużą popularnością cieszą się zlewozmywaki granitowe 40 cm. Zlew granitowy 40 cm wyróżnia się nie tylko bardzo atrakcyjnym wyglądem i faktura zbliżoną do naturalnego kamienia. Niezaprzeczalną zaletą granitowych zlewozmywaków 40 cm jest również ich bardzo wysoka trwałość i odporność na zarysowania. Zlew granitowy jest niewrażliwy także na wysokie temperatury i stosowane w kuchniach chemiczne środki czyszczące. Dodatkowym atutem zlewów z tego materiału jest to, że są one dostępne w różnych kolorach. Dzięki możliwości barwienia granitowego kompozytu w sprzedaży znajdziecie nie tylko zlewozmywaki granitowe 40 cm białe, ale także modele czarne, szare czy beżowe.

  Zobacz powiązane produkty

  Zobacz powiązane porady

  Zobacz powiązane Inspiracje