Current Image

Filtry

ZLEWOZMYWAKI 40CM

5 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zlewozmywaki 40 cm

Szukacie zlewu do niewielkiej kuchni lub aneksu kuchennego połączonego z otwartym salonem? Jeśli na strefę zlewozmywakową nie możecie przeznaczyć zbyt wiele wolnego miejsca, to mogą zainteresować Was dostępne w naszym sklepie zlewozmywaki 40 cm. Kompaktowy jednokomorowy zlewozmywak szerokości 40 cm bez problemu zmieści się nawet w bardzo małej kuchni.

Zlewy 40 cm to w naszym sklepie online kilka modeli wybranych z ostatnich katalogów renomowanych polskich marek wyposażenia kuchennego. W stałej sprzedaży mamy między innymi zlewozmywaki 40 cm firmy Deante. Nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość zlewów Deante sprawiły, że cieszą się one dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach.

Zlew kuchenny 40 cm prostokątny

Standardowym rozwiązaniem w tej kategorii jest zlew kuchenny 40 cm prostokątny. Ten klasyczny kształt bardzo dobrze wpisuje się większość kuchennych aranżacji.

Kolejną istotną kwestią jest to, czy wybrać zlewozmywak 40 cm z ociekaczem, czy model pozbawiony tego dodatkowego elementu. W praktyce zlewozmywaki do szafek 40 cm to w zdecydowanej większości modele bez ociekacza. Konstrukcja takiego wąskiego zlewu praktycznie uniemożliwia umieszczenie w nim ociekacza.

Zlew okrągły 40 cm

Mimo dużej popularności prostokątnych zlewozmywaków 40 cm w ofercie niektórych producentów znajdziecie też taki model jak zlew okrągły 40 cm. W jakich aranżacjach sprawdzi się taki model? Zlewozmywak okrągły 40 cm możecie wykorzystać przede wszystkim w kuchniach klasycznych i wnętrzach inspirowanych jednym z tradycyjnych trendów wnętrzarskich. Po zlew okrągły 40 cm możecie więc sięgnąć, aranżując kuchnię prowansalską czy angielską.

Zlewozmywaki 40 cm – liczba komór

Jedna czy dwie komory? To jedno z najważniejszych pytań w trakcie projektowania strefy zlewozmywakowej. W przypadku wąskich zlewów w zasadzie jedyną dostępną możliwością jest zlew jednokomorowy 40 cm. Niewielka szerokość zlewu eliminuje możliwość stworzenia modelu wyposażonego w dwie komory.

Zlewozmywaki granitowe 40 cm

W kategorii takich niewielkich zlewów bardzo dużą popularnością cieszą się zlewozmywaki granitowe 40 cm. Zlew granitowy 40 cm wyróżnia się nie tylko bardzo atrakcyjnym wyglądem i faktura zbliżoną do naturalnego kamienia. Niezaprzeczalną zaletą granitowych zlewozmywaków 40 cm jest również ich bardzo wysoka trwałość i odporność na zarysowania. Zlew granitowy jest niewrażliwy także na wysokie temperatury i stosowane w kuchniach chemiczne środki czyszczące. Dodatkowym atutem zlewów z tego materiału jest to, że są one dostępne w różnych kolorach. Dzięki możliwości barwienia granitowego kompozytu w sprzedaży znajdziecie nie tylko zlewozmywaki granitowe 40 cm białe, ale także modele czarne, szare czy beżowe.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.