Current Image

Filtry

ZLEWOZMYWAKI SREBRNE

50 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zlewozmywaki srebrne

Srebrny zlewozmywak był przez wiele lat nieodzownym elementem niemal każdej kuchennej aranżacji. Mimo rosnącej popularności zlewozmywaków granitowych czy ceramicznych wykonane ze szlachetnej nierdzewnej stali zlewy srebrne nadal mają szerokie grono zwolenników. Wynika to nie tylko z uniwersalności tego koloru i materiału. Stalowy zlew srebrny ma również całkiem sporo czysto praktycznych zalet. Materiał, z którego wykonane są takie modele, jest bardzo trwały i odporny na wiele czynników zewnętrznych. Zlew srebrny ze stali jest niewrażliwy na wysokie temperatury, przebarwienia i większość chemicznych środków czyszczących. Zlewozmywaki z tego materiału cechują się również wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, choć na ich powierzchni mogą z czasem powstawać drobne zarysowania.

O tym, że zlewozmywaki srebrne nadal cieszą się całkiem dużą popularnością, może świadczyć również oferta naszego sklepu. W stałej sprzedaży mamy ponad 50 różnych modeli srebrnych zlewów. Są to produkty wyselekcjonowane z ostatnich katalogów czołowych polskich producentów wyposażenia kuchni. Dużą część naszej oferty stanowią srebrne zlewozmywaki stalowe polskiej marki Deante. Produkty tej firmy zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale w również w wielu innych krajach na całym świecie. Srebrne zlewy stalowe to zarówno kompaktowe zlewy jednokomorowe, zaprojektowane przede wszystkim z myślą o niewielkich kuchniach, jak i duże zlewy dwukomorowe z ociekaczem, które świetnie sprawdzą się w przestronnej kuchni bez zmywarki. Warto także wspomnieć, że zlewy srebrne to nie tylko modele prostokątne. W tej kategorii znajdziecie także zlewy okrągłe i owalne.

Jeśli szukacie niedrogiego, ale trwałego i solidnego zlewu, który sprawdzi się w prawie każdej kuchennej aranżacji, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie zlewy srebrne są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Srebrny zlew do kuchni – jakie zalety ma taki model?

  • Zlewozmywak kuchenny srebrny jest bardzo uniwersalny i pasuje do niemal każdej kuchennej aranżacji. Zlew w tym neutralnym kolorze możecie dopasować zarówno do kuchni nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji w stylu skandynawskim, jak i aranżacji inspirowanych stylem klasycznym.
  • Niezaprzeczalnym atutem srebrnych zlewów kuchennych z nierdzewnej stali jest ich niska cena. Najtańsze zlewy srebrne to wydatek rzędu niecałych 200 zł. Jest to w większości przypadków zdecydowanie mniej, niż musicie zapłacić za kuchenny zlew z granitowego kompozytu.
  • Do zalet zlewów srebrnych można zaliczyć także bardzo szeroką gamę wzorów i modeli. Oferta stalowych zlewów w kolorze srebrnym zróżnicowana jest nie tylko pod względem rozmiarów i stylu, ale również sposobu wykończenia powierzchni. W sprzedaży znajdziecie zarówno zlewy gładkie o finiszu błyszczącym lub matowym, jak i tak zwane zlewy satynowe, czy zlewy o strukturze lnu.
  • Stalowe zlewozmywaki srebrne to rozwiązanie sprawdzone, które przeszło próbę czasu.
  • Zlewy kuchenne srebrne są również bardzo lekkie. Przekłada się to nie tylko na łatwy transport, ale również na bezproblemowy montaż. Dodatkowym ułatwieniem w trakcie montażu zlewu stalowego może być model ze specjalnym kołnierzem zabezpieczającym połączenie blatu kuchennego ze ścianą za zlewem.

Zlewozmywak satynowy

W kategorii stalowych zlewów w kolorze srebrnym bardzo dużą popularnością cieszą się takiej modele jak zlew satynowy. Delikatny satynowy połysk uzyskuje się dzięki specjalnej obróbce powierzchni stalowego zlewu. Zlewozmywak satyna nie tylko wygląda bardzo estetycznie, ale jest również łatwiejszy w pielęgnacji. Na powierzchni gładkiego zlewu z czasem pojawią się niewielkie zarysowania. Powstają one na przykład w trakcie mycia sztućców czy innych metalowych kuchennych akcesoriów z ostrymi krawędziami. Jeśli zdecydujecie się na stalowy zlew satynowy, to takie drobne ryski będą o wiele mniej widoczne.

Alternatywą dla zlewozmywaków szczotkowanych są również stalowe zlewy z tak zwaną struktura lnu. Ich powierzchnia pokryta jest fakturą przypominającą splot lnianej tkaniny. Dzięki temu na powierzchni srebrnego zlewu ze strukturą lnu również nie widać ewentualnych niewielkich zarysowań, zacieków czy osadu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.