Current Image

Filtry

ZLEWOZMYWAKI KUCHINOX

54 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Zlewozmywaki Kuchinox

Kuchinox to polska marka obecna na rynku już od ponad 20 lat. W ofercie firmy Kuchinox znajduje się aż 2000 produktów przede wszystkim z kategorii wyposażenia kuchni i łazienek. Część tej szerokiej oferty stanowią kuchenne zlewozmywaki Kuchinox. Zlewy Kuchinox wykonane są z nowoczesnych mineralnych kompozytów na bazie granitu. W naszym sklepie online możecie znaleźć zlewozmywaki Kuchinox z ostatnich kolekcji tej marki. Jeśli szukacie dobrej jakości granitowego zlewu, zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami dostępnymi aktualnie w tej kategorii.

Kuchinox – zlewozmywaki granitowe

Co wyróżnia dostępne w ofercie marki Kuchinox zlewozmywaki granitowe? Do ich produkcji wykorzystywany jest granitowy konglomerat. Materiał ten powstaje z połączenia sproszkowanego granitu i syntetycznych żywic, które pełnią funkcję spoiwa. W efekcie tego połączenia uzyskiwany jest materiał, który przypomina naturalny kamień. Daje jednak projektantom kuchennej armatury o wiele szersze możliwości formowania. Dzięki temu zlewy granitowe Kuchinox mogą przyjmować różne, często oryginalne i nietuzinkowe formy.

Mineralne konglomeraty świetnie sprawdzają się również pod względem funkcjonalności. Są praktycznie niewrażliwe na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Nie są im w stanie zaszkodzić również wysokie czy niskie temperatury i stosowane w kuchniach chemiczne środki czyszczące.

Kuchinox – zlewozmywaki dwukomorowe

Zdecydowaną większość oferty marki Kuchinox stanowią zlewozmywaki jednokomorowe, a także modele wyposażone w jedną komorę i ociekacz. Jeśli jednak planujecie dużą i komfortową strefę zlewozmywakową w kuchni, to mogą Was zainteresować również dostępne w katalogu Kuchinox zlewozmywaki dwukomorowe.

Zlewozmywaki Kuchinox – kolory

Do zalet wizualnych granitowych zlewów Kuchinox zaliczyć można również to, że są one dostępne w różnych kolorach. Decydując się na zlew Kuchinox granitowy, możecie wybierać pomiędzy modelami w kolorze czarnym, szarym, beżowym i białym. Zlewozmywak Kuchinox czarny możecie wykorzystać na przykład w tak modnych ostatnio aranżacjach industrialnych. Zlew czarny Kuchinox świetnie sprawdzi się także w wielu kuchniach skandynawskich czy aranżacjach w stylu glamour.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.