leftImage
Kuchnie -20%
przy zakupie minimum 2 szafek. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

ZLEWOZMYWAKI TEKA

55 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zlewozmywaki Teka

„Kuchnia jest sercem Twojego domu”. Tak brzmi motto marki Teka, producenta sprzętu AGD i wyposażenia kuchni, który może pochwalić się niemal 100-letnia tradycją i doświadczeniem. W szerokiej ofercie tej niemieckiej marki dostępne są także zlewozmywaki kuchenne Teka. Ta linia produktów obejmuje w naszym sklepie niemal 140 różnych modeli z ostatnich katalogów kuchennego wyposażenia Teka. Jeśli szukacie dobrej jakości zlewu kuchennego renomowanej marki, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie zlewozmywaki firmy Teka są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Zlewozmywaki Teka – z jakiego materiału?

Zlewozmywaki Teka to modele wykonane z różnych materiałów. Ten niemiecki producent ma w swojej ofercie między innymi zlewozmywaki stalowe, szklane, a także szeroką gamę modeli wykonanych z nowoczesnych mineralnych kompozytów. Zlewozmywaki Teka stalowe to modele znane i stosowane w kuchniach od lat. Nierdzewna stal jest łatwa w pielęgnacji, a także odporna na wysokie temperatury i chemikalia. Zlewozmywaki Teka stalowe są także lekkie i łatwe w montażu.

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się jednak zlewozmywaki granitowe Teka. Powstają one z innowacyjnych mineralnych konglomeratów. Materiał ten pod wieloma względami przypomina naturalny kamień. Daje jednak o wiele większe możliwości formowania i barwienia.

Zlewozmywaki Teka – funkcjonalność

Zlewozmywaki kuchenne Teka zróżnicowane są nie tylko pod względem materiału, ale również konstrukcji i wymiarów. W ofercie tej marki znajdziecie zarówno zlewozmywak Teka jednokomorowy, jak i zlewozmywaki dwukomorowe. Sporą popularnością cieszą się także bardzo funkcjonalne i praktyczne zlewozmywaki Teka z ociekaczem.

Zlewozmywaki Teka – kolory

Zastosowanie nowoczesnych konglomeratów granitowych czy tak zwanego kwarcogranitu pozwoliło projektantom Teka na stworzenie zlewów w różnych kolorach. W katalogu tej marki bez trudu znajdziecie nie tylko zlewozmywak Teka biały czy czarny. Producent ten oferuje także zlewy w różnych odcieniach szarości czy koloru beżowego.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.