leftImage
Kuchnie -20%
przy zakupie minimum 2 szafek. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

ZLEWOZMYWAKI BIAŁE JEDNOKOMOROWE

34 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Zlewozmywaki białe jednokomorowe

Ponadczasowa biel to kolor, który bardzo często wykorzystywany jest w aranżacji kuchni. Niezależnie od tego, czy planujecie kuchnię w stylu nowoczesnym, czy też wnętrze inspirowane klasycznymi trendami, mogą zainteresować Was dostępne w naszym sklepie zlewozmywaki białe jednokomorowe. Niewielka kuchnia w stylu skandynawskim, nowoczesna kuchnia ze zmywarką, kuchnia retro czy surowa aranżacja loftowa to tylko kilka przykładowych wnętrz, w których z powodzeniem wykorzystać możecie zlewozmywaki białe jednokomorowe.

W sklepie internetowym Komfort w kategorii zlewozmywaki białe jednokomorowe znajdziecie około 20 różnych modeli. Są to zlewy wykonane z różnych materiałów od klasycznej ceramiki, przez malowaną na biało stal nierdzewną, aż po nowoczesne zlewy wykonane z mineralnych kompozytów granitowych. W stałej sprzedaży mamy zlewy z ostatnich kolekcji czołowych polskich i europejskich producentów kuchennej armatury. Są to między innymi zlewy jednokomorowe białe Deante, Teka czy Laveo.

Jeśli w aranżacji swojej kuchni chcecie wykorzystać zlewozmywak jednokomorowy biały, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w tej kategorii modelami. Mamy również nadzieję, że już wkrótce znajdziecie tu także białe zlewy jednokomorowe z nowych kolekcji kolejnych producentów wyposażenia kuchni.

Zlew jednokomorowy biały – który model sprawdzi się najlepiej?

Jak wybrać idealny zlew jednokomorowy biały? Pierwszą decyzją powinno być to, na jaki materiał chcecie postawić w aranżacji strefy zlewozmywakowej. Największą popularnością cieszą się w tej kategorii białe zlewozmywaki jednokomorowe ceramiczne oraz tak zwane zlewy granitowe, wykonane w rzeczywistości z mineralnych kompozytów. W naszym sklepie online znajdziecie jednak także białe zlewy jednokomorowe stalowe oraz modele, w których wykorzystano połączenie stali i szkła. Każdy z tych materiałów ma swoje mocne strony, które warto wziąć pod uwagę, zanim podejmiecie ostateczną decyzję dotyczącą zakupu białego zlewu jednokomorowego.

Białe zlewozmywaki jednokomorowe ceramiczne mogą być niezwykle eleganckim dodatkiem do kuchni retro lub kuchni w stylu klasycznym. Na biały zlew jednokomorowy ceramiczny możecie zdecydować się w aranżacji prowansalskiej, rustykalnej czy też w kuchni inspirowanej stylem secesyjnym. Po ceramiczny biały zlew jednokomorowy możecie sięgnąć również w przypadku niektórych kuchni skandynawskich. W takim wnętrzu idealnie sprawdzi się ceramiczny zlew z widocznym frontem. Atrakcyjny wygląd nie jest jednak jedyną zaletą ceramicznych zlewozmywaków w kolorze białym. Dzięki wypalaniu w bardzo wysokich temperaturach ceramika jest niezwykle odporna na zarysowania i inne drobne uszkodzenia mechaniczne. Materiał ten jest niewrażliwy także na rdzę, przebarwienia i wysokie temperatury. Do idealnie gładkiej powierzchni ceramicznego zlewu nie przylegają także osady z mydła lub kamienia. Dzięki temu jednokomorowy zlew biały ceramiczny bardzo łatwo utrzymać w czystości.

W kategorii białe zlewozmywaki jednokomorowe dostępnych jest również całkiem sporo modeli wykonanych z mineralnych kompozytów na bazie granitu. Czym charakteryzuje się ten materiał? Wizualnie zlewy granitowe przypominają naturalny materiał kamienny. Powstają one jednak z połączenia sproszkowanego granitu z syntetyczną żywicą. Stworzony w ten sposób materiał zachowuje wiele cech naturalnego granitu. Każdy producent tego rodzaju zlewozmywaków posiada własną recepturę, a materiał ten nosi różne handlowe nazwy jak, chociażby Poligran czy Tegranit. W większości przypadków mają one jednak zbliżone właściwości. Białe zlewozmywaki jednokomorowe granitowe są więc niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Żadnych problemów nie powinna Wam sprawić również pielęgnacja zlewów granitowych. Do ich pozbawionej porów i gładkiej powierzchni również nie przylega brud ani osady. Podobnie jak modele ceramiczne zlewy granitowe są także niewrażliwe na wysokie temperatury, przebarwienia i zawarte w niektórych produktach spożywczych kwasy. Bardzo dużą zaletą zlewów granitowych jest także ich atrakcyjny wygląd. Materiał ten jest często wykorzystywany w nowoczesnych aranżacjach kuchni. Po biały zlew jednokomorowy z mineralnego kompozytu możecie sięgnąć na przykład w designerskiej nowoczesnej kuchni czy surowej aranżacji loftowej.

Poza materiałem duże znaczenie mają również wymiary białego zlewozmywaka jednokomorowego, jego kształt oraz to, czy posiada on ociekacz. Wielkość zlewu powinna być oczywiście dopasowana do wymiarów kuchni i tego, ile miejsca jesteście w stanie przeznaczyć na organizację tej strefy. W większości przypadków zlewy jednokomorowe białe to modele zaprojektowane z myślą o małych i średnich kuchniach. Jeśli w aranżacji kuchni zrezygnowaliście ze zmywarki, to dobrym wyborem może być biały zlew jednokomorowy z ociekaczem. Przydaje się on zresztą nie tylko w trakcie mycia naczyń. Ociekacz wykorzystać możecie także często w trakcie przygotowywania posiłków czy rozmrażania żywności.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.