leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

GRES WIELKOFORMATOWY

251 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Gres wielkoformatowy i jego cena

Zastanawiasz się, jaka jest cena gresu wielkoformatowego? Nie sposób jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Cena kafli uzależniona jest bowiem od wielu czynników, do których możemy zaliczyć wzór, właściwości, dokładnie wymiary czy producenta. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się jednak od około 100 złotych, a kończą na 200-300 złotych.

Gres — duże płyty są w modzie!

Duże płyty gresowe są obecnie w modzie! Możemy je dostrzec w wielu nowoczesnych i eleganckich aranżacjach. Płytki gresowe w dużym formacie wspaniale się prezentują. Są w stanie powiększyć optycznie przestrzeń oraz sprawić, by zyskały na jasności. Gres duże formaty to propozycja dla pomieszczeń o dowolnych wymiarach. Jeśli posiadasz ciasne, niewielkie mieszkanie — nic straconego! Duże formaty są również przeznaczone dla Ciebie.

Płytki gresowe duże, czyli jakie?

Interesują Cię płytki gresowe wielkoformatowe? Nie wiesz, na jaki dokładnie rozmiar się zdecydować? To w zupełności zrozumiałe. Sporym zainteresowaniem cieszą się np. duże płytki gresowe 119,8x119,8 cm. Są symetryczne i pozwalają stworzyć wspaniałe wnętrze, zaprojektowane w dowolnie wybranym stylu.

W naszej ofercie znajdziesz także płytki gresowe duże formaty asymetryczne, które mogą zostać położone w dowolnie wybranej kombinacji. Może to być styl klasyczny, pionowy, diagonalny, naprzemienny, a także cegiełka lub jodełka. Gres duże płytki to ogromne możliwości pod względem aranżacji, zwłaszcza jeśli mowa o tych asymetrycznych modelach. Duża płytka gresowa może pojawić się zarówno na podłodze, jak i ścianie. Wybór należy do Ciebie.

Proponujemy płytki gresowe duże rozmiary znanych i cenionych marek, które od lat zajmują się ich produkcją. Wpadły Ci w oko średnie, a może największe płytki gresowe? Chętnie pomożemy Ci je wybrać!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.