Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

UMYWALKI NABLATOWE 80CM

11 produktów
Filtry
   • Marka
   • Kolekcja
   • Szerokość (cm)
   • Głębokość (cm)
   • Kształt
   • Kolor
   • Materiał wykonania
   • Otwór przelewowy
   • Otwór na baterię
   • Cena

   Domyślnie

   Dostępny w 7-10 dni
   Dostępny w 7-10 dni
   Dostępny w 7-10 dni
   Dostępny w 21-28 dni
   Dostępny w 21-28 dni
   Dostępny w 21-28 dni
   Dostępny w 21-28 dni
   Dostępny w 21-28 dni
   Dostępny w 21-28 dni
   Dostępny w 21-28 dni
   Dostępny w 21-28 dni

   Umywalki nablatowe 80 cm

   Umywalki nablatowe to wyjątkowo efektowne modele, po które sięgamy często, aranżując nowoczesne designerskie łazienki. Specyficzna konstrukcja umywalki nablatowej sprawia, że wymaga ona nieco więcej wolnej przestrzeni niż klasyczne umywalki meblowe czy modele wpuszczane w blat. W związku z tym dużym powodzeniem cieszą się modele o standardowych rozmiarach. Kilku producentów ma swojej ofercie jednak także umywalki nablatowe 80 cm. Są to modele zaprojektowane przede wszystkim z myślą o dużych i przestronnych łazienkach. W takim wnętrzu umywalka nablatowa 80 cm będzie nie tylko czysto funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki, ale także, a może nawet przede wszystkim jej ozdobą.

   Umywalki nablatowe 80 cm to w sklepie Komfort kilka modeli wyselekcjonowanych z najnowszych kolekcji czołowych producentów armatury. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi umywalki nablatowe 80 cm niemieckiej marki Villeroy&Boch. W naszym asortymencie nie zabrakło jednak również rodzimych produktów. Reprezentują je umywalki nablatowe 80 cm polskiej marki Elita. Mamy też nadzieję, że w przyszłości w kategorii tej znajdą się również umywalki nablatowe 80 cm z oferty innych renomowanych marek.

   Umywalka nablatowa 80 cm owalna czy prostokątna?

   Umywalki nablatowe 80 cm podobnie jak mniejsze modele dostępne są w różnych kształtach. Najpopularniejsze są oczywiście umywalki nablatowe 80 cm prostokątne oraz modele owalne. Umywalka nablatowa 80 cm prostokątna może być elementem nowoczesnej aranżacji łazienki. Szczególnie jeśli postawimy na model o zdecydowanych, geometrycznych kształtach. Umywalki nablatowe 80 cm mają zdecydowanie delikatniejszą linię i często sięgamy po nie w przypadku łazienek inspirowanych klasycznymi trendami. Umywalki nablatowe 80 cm to jednak nie wszystko, co znajdziemy w ofercie producentów armatury i wyposażenia łazienek. Na rynku dostępne są również nieco bardziej wyszukane modele, jak chociażby umywalki nablatowe 80 cm asymetryczne lub modele w kształcie wielokątnych, geometrycznych brył.

   Zobacz powiązane produkty

   Zobacz powiązane porady