Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

UMYWALKI NAROŻNE

7 produktów
Filtry
   • Marka
   • Kolekcja
   • Szerokość (cm)
   • Głębokość (cm)
   • Kształt (1)
   • Kolor
   • Materiał wykonania
   • Otwór przelewowy
   • Otwór na baterię
   • Cena

   Domyślnie

   wysyłamy w 24h
   Dostępny w 21-28 dni
   Dostępny w 7-10 dni
   Dostępny w 7-10 dni
   Dostępny w 14-21 dni
   Dostępny w 7-10 dni
   Dostępny w 7-10 dni

   Umywalki narożne

   Umywalki narożne zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o małych łazienkach i toaletach, w których liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni. Umywalka narożna z szafką lub bez pozwala efektywnie wykorzystać róg pomieszczenia i zyskać dzięki temu więcej przestrzeni. Umywalki narożne nie są może tak wygodne, jak klasyczne umywalki, pamiętajmy jednak, że ich podstawowym zadaniem jest oszczędność miejsca w łazience. Nie oznacza to jednak, że projektanci umywalek narożnych skupili się wyłącznie na kwestiach praktycznych i zapomnieli całkowicie o stronie estetycznej. Poza klasycznymi, prostymi modelami umywalek narożnych, możemy wybrać bardziej designerskie modele nablatowe czy podblatowe o fantazyjnych kształtach.

   Umywalka narożna mała

   Ze względu na swoją funkcję, o której pisaliśmy już powyżej, bardzo popularne są umywalki narożne małe. Bez problemu znajdziemy więc umywalki narożne 30x30 lub nawet jeszcze mniejsze umywalki o rozmiarach 20x20 czy 25x25. Takie małe umywalki narożne sprawdzą się idealnie w niewielkich toaletach czy łazienkach na planie kwadratu. Zdarza się jednak, że nietypowy kształt większej łazienki zmusza nas do wykorzystania umywalki narożnej. Jeśli ma to być główna łazienka w domu, ze względów praktycznych warto wybrać większy model umywalki narożnej, który pozwoli na jej wygodniejsze użytkowanie. W przypadku takiej większej łazienki z powodzeniem możemy zastosować takie rozwiązanie jak umywalka narożna 50x50, 60x60 czy nawet jeszcze większe, asymetryczne umywalki narożne.

   Umywalka narożna z szafką czy bez?

   To, czy lepsza będzie umywalka narożna z szafką, czy bez zależy wyłącznie od naszych potrzeb i preferencji. Plusem umywalki narożnej z szafką jest to, że syfon oraz rury są niewidoczne. Dodatkowo otrzymujemy również niewielką przestrzeń, w której możemy schować środki czystości czy toaletowe przybory. Z drugiej strony szafka pod umywalką narożną może dodatkowo, wizualnie zagracać i tak niewielką łazienkę.

   Zobacz powiązane produkty

   Zobacz powiązane porady