Current Image

Filtry

UMYWALKI PROSTOKĄTNE

410 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki prostokątne

Umywalki prostokątne to modele ponadczasowe, oferujące maksymalny komfort użytkowania. Uniwersalność umywalek prostokątnych sprawia, że możemy wykorzystać je zarówno w łazienkach nowoczesnych, jak i w klasycznych łazienkowych aranżacjach. Wiele modeli umywalek prostokątnych posiada dodatkowe miejsce, które możemy wykorzystać na kosmetyki lub przybory toaletowe. Umywalki prostokątne zajmują może nieco więcej miejsca niż modele okrągłe i owalne. Są jednak dużo wygodniejsze w codziennym użytkowaniu.

W sklepie online Komfort oferujemy ponad 200 modeli umywalek prostokątnych między innymi takich producentów jak Cersanit, KOŁO, Oristo, Elita czy Villeroy&Boch. Są to zarówno umywalki prostokątne meblowe, wiszące umywalki ścienne, jak i tak modne ostatnio umywalki prostokątne nablatowe.

Umywalki prostokątne nablatowe, wpuszczane w blat czy z szafką?

To, jaki rodzaj umywalki prostokątnej wybrać, powinno zależeć przede wszystkim od tego, jaką łazienkową aranżację chcemy stworzyć. Na pewno praktycznym rozwiązaniem będzie umywalka meblowa, czyli umywalka wpuszczana w blat, zaopatrzona w dedykowaną szafkę. Dzięki umywalce prostokątnej z szafką zyskujemy sporo dodatkowej przestrzeni do przechowywania kosmetyków czy środków czystości. W naszej ofercie znajdziecie oczywiście również szafki umywalkowe dedykowane do prostokątnych umywalek meblowych poszczególnych producentów.

Bardzo modnym w ostatnich latach rozwiązaniem są również umywalki prostokątne nablatowe. Wykorzystuje się je najczęściej w nowoczesnych aranżacjach łazienkowych. Prostokątne i kwadratowe umywalki nablatowe sprawdzą się również świetnie w przypadku łazienki w stylu skandynawskim. Decydując się na prostokątną umywalkę nablatową, musimy oczywiście upewnić się, że jej montaż będzie możliwy na wybranej przez nas szafce czy blacie. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości związane z kompatybilnością dostępnych w naszym sklepie umywalek z innymi produktami, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.