Filtry

UMYWALKI KOŁO

53 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki Koło

Koło to firma, która na rynku pojawiła się w 1962 r. Jej produkty przeznaczone do łazienek znane i cenione są więc od wielu lat.
Również w ofercie sklepu Komfort nie mogło zabraknąć umywalek z Koła! Możesz swobodnie wybierać spośród produktów w różnych kształtach i o różnym przeznaczeniu:

  • znajdziesz popularne umywalki Koło nablatowe, dzięki którym wygodnie umyjesz ręce i zyskasz sporo miejsca na półki i szuflady;
  • tradycyjne umywalki firmy Koło meblowe,
  • coraz chętniej wybierane do nowoczesnych łazienek umywalki Koło wpuszczane w blat i podblatowe. Takie umywalki docenisz, zwłaszcza jeśli nie lubisz częstego sprzątania. Ich montaż sprawia, że pomiędzy umywalką a blatem nie pozostaje wiele wolnego miejsca i zakamarków. Dzięki temu łatwo utrzymać je w czystości.
W naszej ofercie jest także dostępna specjalna umywalka Koło stworzona z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych.

Koło umywalki w ofercie Komfortu

W ofercie sklepu Komfort znajdują się białe, ceramiczne produkty firmy Koło. Umywalki mają różne rozmiary oraz kształty. Jak wybrać właściwy?
Jeśli do Twojej łazienki najbardziej odpowiednia będzie klasyczna, umieszczona na powierzchni szafki umywalka, postaraj się wstawić do wnętrza taką o szerokości 60-70 cm. Wówczas najwygodniej będzie Ci przeprowadzić wszystkie czynności toaletowe: mycie zębów, golenie się, czesanie.
Szukasz umywalki wpuszczanej w blat lub podwieszanej? Możesz zdecydować się na węższy model: sprawdzą się nawet umywalki Koło o szerokości ok. 40-45 cm.
Drugą ważną zasadą obowiązującą przy wyborze umywalki jest dobór jej głębokości i szerokości. Przyjmuje się, że im umywalka jest węższa, tym powinna być głębsza. Szersze umywalki Koło możesz dobierać z modeli płytszych.
A może 2 umywalki? Jeśli urządzasz dużą łazienkę, takie rozwiązanie może okazać się niezwykle praktyczne. Szczególnie dostrzeżesz to podczas porannego pośpiechu, gdy 2 osoby będą mogły w tym samym czasie uczesać się lub umyć zęby! Rozwiązanie takie sprawdzi się również, gdy z łazienki korzystają młodsze dzieci – obserwując dorosłych tuż obok, mogą sprawniej nauczyć się samodzielnie wykonywać czynności higieniczne.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.