Current Image

Filtry

UMYWALKI DURAVIT

11 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki Duravit

Umywalki Duravit to połączenie niemieckiej precyzji, nowoczesnych technologii, innowacyjnego designu i kilkudziesięciu lat doświadczenia w branży wyposażenia łazienek. Zalety i wysoka jakość umywalek Duravit sprawiły, że bardzo szybko zyskały one popularność nie tylko w Niemczech, ale również w wielu innych europejskich krajach. Poza umywalkami w ofercie tej marki znajdziemy także kompleksowe wyposażenie łazienek. Są to między innymi meble łazienkowe, miski toaletowe, wanny, armatura itp.

Umywalki Duravit w sklepie Komfort to kilka modeli wyselekcjonowanych z najnowszych katalogów tej niemieckiej marki. Jeśli interesują Was nie tylko umywalki Duravit, ale także inne produkty z oferty tego producenta, to zachęcamy do odwiedzenia innych kategorii w naszym sklepie.

Duravit – umywalki na każdą okazję

Projektanci tej niemieckiej marki zadbali o to, aby umywalki Duravit można było wykorzystać w naprawdę różnych aranżacjach wnętrz. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy designerskich, modernistycznych wnętrz, jak i osoby preferujące ponadczasową elegancję klasycznych łazienek. Popularność kilku nowoczesnych trendów wnętrzarskich sprawiła, że bestsellerem stały się umywalki Duravit nablatowe. Producent ten oferuje nablatowe umywalki Duravit w przeróżnych kształtach. W aranżacji łazienki, w której dominują linie proste i geometryczne kształty, sprawdzą się umywalki Duravit prostokątne. Z kolei we wnętrzu inspirowanym klasycznymi lub tradycyjnymi trendami lepszym wyborem może okazać się nablatowa umywalka Duravit owalna, lub okrągła.

Umywalki Duravit nablatowe to najpopularniejszy, ale nie jedyny rodzaj umywalek w katalogu tej marki. Projektanci Duravit przygotowali także kolekcję umywalek wiszących. Dość ciekawą propozycję firmy Duravit stanowią również coraz popularniejsze ostatnio umywalki podwójne. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie, które możemy zastosować w przestronnej rodzinnej łazience. Umywalka Duravit podwójna sprawdzi się idealnie w przypadku pracujących par, które prowadzą aktywny tryb życia.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.