leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI ELITA

37 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki Elita

Elita to jeden z największych producentów mebli łazienkowych nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Poza kompleksową ofertą mebli łazienkowych producent ten posiada w swoim katalogu także nowoczesne umywalki Elita. Są to umywalki nablatowe, a także klasyczne umywalki Elita meblowe. Łącznie jest to około 100 różnych modeli dostępnych w ramach kilkunastu kolekcji.

Umywalki Elita znajdziecie oczywiście także w naszym sklepie online. W stałej sprzedaży posiadamy umywalki Elita z niemal każdej kolekcji tego producenta. Jeśli szukacie dobrej jakości umywalki polskiej marki, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie umywalki Elita są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Umywalka Elita – jaką wybrać?

Umywalki Elita podzielone są na kilkanaście odrębnych kolekcji inspirowanych różnymi trendami i stylami architektonicznymi. Kilka kolekcji umywalek Elita, które cieszą się największym zainteresowaniem klientów to:

  • Elita Skappa to umywalki meblowe o ponadczasowym, eleganckim designie. Charakterystyczną cechą umywalek Elita Skappa jest duża przestrzeń pełniącą funkcję blatu. Umywalki Skappa to zarówno klasyczne umywalki pojedyncze, jak i coraz popularniejsze ostatnio umywalki podwójne.
  • Elita Rika to przede wszystkim owalne umywalki nablatowe. Jest to kolekcja dla miłośników nietuzinkowego designu i wyrazistych kolorów. Oprócz klasycznych białych umywalek w tej kolekcji dostępne są także umywalki czarne i szare.
  • Elita Miko to propozycja dla osób, które w swojej łazience zaplanowały niewielką okrągłą umywalkę nablatową.
  • Elita Kwadro to kolejne odwołanie do klasyki. W ramach tej kolekcji znajdziecie prostokątne umywalki Elita meblowe kompatybilne z szafkami tego producenta.
  • Elita Reni to ukłon w stronę nowoczesnych trendów wnętrzarskich. Znakiem rozpoznawczym tej kolekcji są umywalki nablatowe w różnych kolorach. Oprócz białej umywalki Elita znajdziecie tu także modele w kolorze czarnym, zielonym i oliwkowym. Połączenie umywalki Elita z meblami tej marki w tym samym kolorze pozwala stworzyć naprawdę efektowną aranżację łazienki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.