Current Image

Filtry

UMYWALKI ASYMETRYCZNE

50 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki asymetryczne

Producenci armatury łazienkowej prześcigają się w tworzeniu nowatorskich produktów, które łączą w sobie funkcjonalność, nowoczesne technologie oraz unikalny design. Jednym z takich rozwiązań, na które coraz częściej decydujemy się, urządzając nowoczesne łazienki, są umywalki asymetryczne. Produkty z tej kategorii mogą mieć przeróżny kształt i formę. Umywalki asymetryczne cechują się jednak najczęściej asymetrycznym położeniem misy w blacie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, poza efektownym wyglądem, zyskujemy obok umywalki dodatkową przestrzeń. Możemy wykorzystać ją na umiejscowienie różnego rodzaju przyborów toaletowych czy montaż baterii stojącej.

Umywalki asymetryczne to często również modele, które sprawdzą w niewymiarowych, specyficznych łazienkach. Duży wybór umywalek asymetrycznych pozwala na znalezienie idealnego modelu nawet do wyjątkowo nieustawnej łazienki.

Umywalka asymetryczna nablatowa czy z szafką?

Jeśli zdecydowaliśmy się umywalkę asymetryczną, musimy sobie jeszcze odpowiedzieć na pytanie, czy lepszy będzie model nablatowy, czy może umywalka asymetryczna z szafką? Oba rozwiązania mają swoje zalety i oba mogą świetnie wyglądać w nowoczesnej, designerskiej łazience. Umywalka asymetryczna nablatowa daje większą swobodę w doborze szafki lub blatu. Dużym plusem takiego rozwiązania jest również niezwykle efektowny wygląd. Z kolei umywalki asymetryczne z szafką to rozwiązanie, które z jednej strony usprawnia montaż armatury, a z drugiej daje nam praktyczny schowek na kosmetyki czy środki czystości. Umywalkę asymetryczną z szafką możemy kupić w komplecie lub osobno. W tym drugim przypadku musimy się jednak upewnić, że oba produkty są ze sobą kompatybilne. W sklepie Komfort oferujemy zarówno różne modele asymetrycznych umywalek, jak i szafki umywalkowe, z którymi można je połączyć. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości dotyczące kompatybilności poszczególnych produktów, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy na pewno pomogą Wam w wyborze.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.