Current Image

Filtry

UMYWALKI BEZ OTWORU NA BATERIE

451 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki bez otworu na baterię

Umywalki bez otworu na baterię to wyjątkowo estetyczne i wizualnie atrakcyjne rozwiązanie. W nowoczesnych, minimalistycznych łazienkach spotykamy coraz częściej nablatowe umywalki bez otworu. Natomiast w łazience tradycyjnej wykorzystać możemy niedrogie podwieszane umywalki bez otworu na baterię. W sklepie internetowym Komfort dostępnych jest kilkanaście modeli modnych, designerskich umywalek bez otworu na baterię z oferty czołowych producentów ceramiki sanitarnej. Wizualnie wyróżniają się pośród nich umywalki nie tylko pozbawione otworu na baterię, ale również otworu przelewowego. Dużym atutem takich umywalek jest to, że o wiele łatwiej utrzymać je w czystości. Brak zarówno otworów na baterię, jak i otworu przelewowego sprawia, że na umywalce nie ma miejsc, w których mógłby się gromadzić osad z kamienia i inne zanieczyszczenia.

Umywalki bez otworu na baterię z szafką czy bez?

Umywalki bez otworu na baterię dzielą się na dwa podstawowe typy. Pierwszy z nich to tradycyjne umywalki podwieszane. Są one montowane bezpośrednio do ściany lub podtynkowego stelaża. Sama bateria montowana jest zwykle na ścianie nad umywalką. Podwieszane umywalki bez otworu na baterię są zwykle stosunkowo tanie. Zajmują również niewiele miejsca. W związku z tym na niewielką podwieszaną umywalkę bez otworu na baterię decydujemy się często w przypadku małych łazienek czy toalet. Minusem takiego rozwiązania jest to, że elementy syfonu i podłączenia do instalacji są w przypadku takich umywalek widoczne. Rozwiązaniem może być jednak zakup ozdobnego syfonu.

Drugim popularnym ostatnio typem są umywalki bez otworu na baterię z szafką. Mogą to być zarówno umywalki bez otworu nablatowe, jak i wpuszczane w blat, czyli tak zwane meblowe. Bateria do takich umywalek może być montowana zarówno w ścianie nad umywalką, jak i w blacie szafki. Decydując się na takie rozwiązanie, musimy upewnić się, że umywalka bez otworu, szafka i bateria są ze sobą kompatybilne i że możliwy będzie ich wspólny montaż.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.