leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI ROCA

102 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki Roca

Roca to hiszpańska marka armatury łazienkowej, za którą stoi już ponad 100 lat doświadczenia. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat Roca stała się jednym ze światowych liderów w tej branży. Najwyższa jakość i nowoczesne technologie produkcji sprawiły, że umywalki Roca możemy dziś znaleźć w domach i obiektach użyteczności publicznej w ponad 170 krajach.

Umywalki Roca to zarówno modele wykonane z klasycznej ceramiki, jak i nowoczesne cienkościenne modele wykonane w technologii Fineceramic®. Jest to opatentowana przez markę Roca technologia pozwalająca na stworzenie umywalek, których ścianki mają zaledwie 5 mm grubości. Wykonane w ten sposób umywalki Roca cechują się niezwykle lekką i designerską formą, zachowując przy tym wytrzymałość klasycznej umywalki.

Kolekcje umywalek Roca to również wiele standardowych modeli, które znajdą zastosowanie w praktycznie każdej łazience. Umywalki Roca to zarówno klasyczne umywalki ścienne, nowoczesne umywalki nablatowe, jak i umywalki wpuszczane w blat i umywalki z szafką. W sklepie internetowym Komfort dostępnych jest ponad 100 różnych modeli umywalek Roca. Mamy nadzieję, że znajdziecie wśród nich umywalkę Roca idealną do Waszej łazienkowej aranżacji.

Umywalki Roca nablatowe czy wpuszczane w blat?

W wielu modnych ostatnio trendach architektonicznych wykorzystać można umywalki Roca nablatowe. Jakie zalety mają tego rodzaju umywalki? Jest to przede wszystkim nowoczesny i designerki wygląd. Oryginalne kształty umywalek nablatowych Roca sprawiają, że stają się one prawdziwą ozdobą łazienki. Decydując się na umywalki nablatowe Roca, musimy jednak pamiętać, że wymagają one nieco więcej wolnej przestrzeni.

W sytuacji, gdy wymiary naszej łazienki czy toalety nie pozwalają na wykorzystanie umywalki montowanej na blacie, możemy sięgnąć po umywalki Roca wpuszczane w blat. Decydując się taką opcję, zyskujemy dużo więcej wolnej przestrzeni na blacie. Możemy wybrać zarówno umywalki Roca wpuszczane w blat, jak i umywalki Roca z szafką.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.