Current Image

Filtry

UMYWALKI OKRĄGŁE

133 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki okrągłe

Umywalki okrągłe to modele, na które decydujemy się najczęściej w przypadku niewielkich łazienek czy toalet. Wybór okrągłej umywalki pozwala nam stworzyć oryginalną łazienkową aranżację. Okrągła umywalka będzie świetnie wyglądać w towarzystwie innych dodatków o zaokrąglonym kształcie. Decydując się taki model umywalki, możemy więc pomyśleć o okrągłym lustrze, półokrągłej kabinie prysznicowej czy też zaokrąglonej wannie.

Takie modele mają jednak również zalety czysto praktyczne. Montaż okrągłej umywalki pozwala nam zyskać dodatkowe miejsce na blacie. Możemy je wykorzystać na kosmetyki czy używane codziennie w łazience akcesoria. Jest to bardzo istotne szczególnie w przypadku małych łazienek, w których każda odrobina dodatkowego miejsca jest na wagę złota.

W nowych kolekcjach armatury łazienkowej czołowych producentów dostępne są umywalki okrągłe w różnych rozmiarach. W większości przypadków są to raczej niewielkie umywalki okrągłe idealne do małych łazienek. Nie zabrakło jednak również kilku większych modeli. Na szczególną uwagę zasługują tak modne ostatnio umywalki okrągłe nablatowe. Jeżeli szukacie okrągłej umywalki do swojej łazienki, zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami.

Umywalka okrągła z szafką czy nablatowa?

W ofercie producentów armatury łazienkowej znaleźć można zarówno umywalki okrągłe nablatowe, jak i umywalki okrągłe z szafką. Każde z tych dwóch rozwiązań ma swoje zalety. Umywalka okrągła z szafką to kompaktowe rozwiązanie, dzięki któremu zyskujemy dodatkowy schowek na kosmetyki, przybory toaletowe czy środki czystości. Szafka podumywalkowa ma jeszcze jedną istotną zaletę. Skutecznie maskuje ona elementy syfonu i odpływu umywalki.

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się jednak również umywalki okrągłe nablatowe. Na takie modele decydujemy się zwykle w przypadku małych łazienek, w których nie ma dość miejsca na większą umywalkę owalną. Umywalka okrągła nablatowa pozwala nam również zyskać dodatkowe miejsce na blacie. A jej wysoki rant sprawia, że codzienne korzystanie z umywalki jest dużo wygodniejsze niż w przypadk niżej osadzonych umywalek wpuszczanych w blat.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.