Current Image

Filtry

UMYWALKI OMNIRES

70 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki Omnires

Omnires to polska firma, której w ciągu kilku dekad obecności na rynku udało się zdobyć zasięg globalny. Wysoka dbałość o detale, jakość i innowacyjny design sprawiły, że wyposażenie łazienek Omnires zdobyło uznanie nie tylko w Polsce, ale także w kilkudziesięciu innych krajach na całym świecie. Jednymi z najbardziej cenionych produktów tej marki są umywalki Omnires.

W naszym sklepie online umywalki Omnires to około 50 różnych modeli. Są to umywalki Omnires z najnowszych kolekcji tej polskiej marki. Oferujemy zarówno praktyczne umywalki wpuszczane w blat Omnires, jak i efektowne umywalki Omnires nablatowe. Jedną z najnowszych propozycji tej marki są również umywalki Omnires wolnostojące. Jeśli szukacie armatury, która będzie nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki, ale również jej ozdobą, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą umywalek Omnires.

Umywalka Omnires – aranżacje

Innowacyjny design był zawsze jednym z priorytetów projektantów Omnires. Dużą część oferty tej marki stanowią nowoczesne umywalki Omnires nablatowe. Takie modele sprawdzą się w wielu nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Umywalka nablatowa jest może nieco bardziej wymagająca pod względem codziennej pielęgnacji, wynagradza nam to jednak jej designerski wygląd. Warto także zwrócić uwagę na to, że umywalki Omnires nablatowe to nie tylko modele w klasycznej bieli. We wnętrzu industrialnym lub też minimalistycznej aranżacji skandynawskiej z powodzeniem możemy wykorzystać umywalki Omnires czarne. Wyjątkowo efektownym dodatkiem do nowoczesnej, designerskiej łazienki może być również umywalka Omnires wolnostojąca. Modele te zostały jednak zaprojektowane głównie z myślą o przestronnych łazienkach o większym metrażu.

W katalogu umywalek Omnires coś dla siebie znajdą również miłośnicy klasycznych łazienek. W takiej aranżacji wnętrza możemy wykorzystać zarówno umywalki nablatowe, jak i praktyczne umywalki meblowe. Zamiast prostokątnych umywalek Omnires o ostrych geometrycznych kształtach w klasycznej łazience możemy postawić na umywalki owale lub okrągłe.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.