Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

UMYWALKI NABLATOWE 70CM

4 produktów
Filtry
   • Szerokość (cm)
   • Głębokość (cm)
   • Kształt
   • Kolor
   • Materiał wykonania
   • Marka
   • Kolekcja
   • Otwór przelewowy
   • Otwór na baterię
   • Cena

   Domyślnie

   724,00 zł/szt

   851,00 zł/szt

   Dostępny w 7-10 dni

   622,00 zł/szt

   732,00 zł/szt

   Dostępny w 21-28 dni
   Dostępny w 7-10 dni

   611,00 zł/szt

   720,00 zł/szt

   Dostępny w 21-28 dni

   Umywalki nablatowe 70 cm

   Umywalki nablatowe to jeden z absolutnych bestsellerów ostatnich kilku lat. Po tego rodzaju umywalki sięgamy coraz częściej i coraz chętniej, szczególnie w przypadku łazienek inspirowanych nowoczesnymi trendami architektonicznymi. Nic więc dziwnego, że poza standardowymi modelami, producenci armatury oferują także nieco większe i wyjątkowo efektowne umywalki nablatowe 70 cm.

   Kilka takich modeli znajdziecie także w ofercie sklepu Komfort. Są to umywalki nablatowe 70 cm z najnowszych katalogów kilku renomowanych polskich marek. W stałej sprzedaży mamy między innymi umywalki nablatowe 70 cm Omnires, Elita i Lavita. Nieustannie poszerzamy asortyment naszego sklepu online. Już niebawem znajdziecie tu także umywalki nablatowe 70 cm z oferty innych znanych marek.

   Umywalka nablatowa 70 cm owalna czy prostokątna?

   Największą zaletą umywalek nablatowych jest ich atrakcyjny i nowoczesny design. Projektanci armatury prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej wymyślnych modeli. Dotyczy to nie tylko kształtów, ale również kolorów umywalek nablatowych. Coraz częściej zamiast klasycznych białych modeli decydujemy się na umywalki nablatowe czarne czy szare. Uzyskanie takich barw stało się możliwe między innymi dzięki zastosowaniu nowoczesnych kompozytów mineralnych.

   Jeśli chodzi o kształt to umywalki nablatowe 70 cm to przede wszystkim modele prostokątne. W aranżacji nowoczesnej łazienki możemy postawić na prostokątną umywalkę nablatową 70 cm o zdecydowanych geometrycznych kształtach. Z kolei w łazience klasycznej możemy zdecydować się na model o lekko zaokrąglonych narożnikach. W łazienkach inspirowanych klasycznymi trendami wykorzystujemy często również umywalki nablatowe 70 cm owalne o delikatnej zaokrąglonej linii.

   Decydując się na umywalki nablatowe 70 cm, nie jesteśmy jednak skazani wyłącznie na modele prostokątne lub owalne. Kilka marek postanowiło pójść o krok dalej i ma w swojej ofercie również umywalki nablatowe okrągłe, kwadratowe, asymetryczne lub też designerskie, geometryczne umywalki w kształcie różnych wielokątów.

   Zobacz powiązane produkty

   Zobacz powiązane porady