leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI NABLATOWE ROCA

19 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki nablatowe Roca

Niezwykle efektowne i funkcjonalne umywalki nablatowe coraz częściej pojawiają się w naszych łazienkowych aranżacjach. Trend ten trwa już od kilku lat i nic nie zapowiada tego, żeby miał szybko zniknąć. Umywalki nablatowe możemy w związku z tym znaleźć w najnowszych katalogach czołowych producentów wyposażenia łazienek i armatury. Dotyczy to także znanej i lubianej hiszpańskiej marki Roca.

Umywalki nablatowe Roca w sklepie internetowym Komfort to kilkadziesiąt modeli z najnowszych katalogów tej firmy. W ramach nowych kolekcji projektanci Roca proponują nam przede wszystkim małe i średnie umywalki nablatowe. Najmniejsze dostępne w naszym sklepie umywalki nablatowe Roca mają niecałe 40 cm szerokości. Nie zabrakło jednak również umywalek o standardowej szerokości 60 cm. Jeśli uważacie, że umywalka nablatowa będzie ciekawym dodatkiem do Waszej aranżacji łazienki, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Umywalka nablatowa Roca – aranżacje

Niezwykła popularność umywalek nablatowych sprawiła, że taki element wyposażenia łazienki wykorzystać możemy w naprawdę różnych aranżacjach. W zależności od tego, jaki model umywalki nablatowej Roca wybierzemy, możemy po nie sięgnąć, aranżując zarówno wnętrza nowoczesne, jak i łazienki inspirowane wnętrzarską klasyką.

Umywalka nablatowa Roca owalna czy prostokątna?

W kolekcjach umywalek nablatowych marki Roca znajdziemy modele inspirowane przeróżnymi, popularnymi aktualnie trendami wnętrzarskimi. Po umywalki nablatowe Roca owalne możemy sięgnąć w przypadku łazienek klasycznych i wnętrz inspirowanych tradycyjnymi trendami. Taka owalna nablatowa umywalka Roca może być więc ozdobą łazienki w stylu rustykalnym czy prowansalskim.

Natomiast jeśli planujemy nowoczesne designerskie wnętrze, to strzałem w dziesiątkę mogą okazać się umywalki nablatowe Roca prostokątne. Możemy wykorzystać je na przykład w łazience industrialnej czy też wnętrzu inspirowanym skandynawskim minimalizmem.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.