leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI CZARNE

73 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki czarne

Przez wiele lat w aranżacjach łazienek królowała armatura w klasycznym białym kolorze. Jednak w ostatnich latach projektanci wnętrz coraz częściej pokazują, że bardzo ciekawym elementem wystroju łazienki mogą być brodziki, wanny czy umywalki czarne. Taka umywalka w kolorze czarnym przestaje być tylko czysto funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki. Jest także jej ozdobą i integralnym elementem całej łazienkowej aranżacji.

Umywalki czarne to w sklepie internetowym Komfort aż kilkadziesiąt różnych modeli inspirowanych przede wszystkim nowoczesnymi trendami architektonicznymi. W kategorii tej zdecydowanie największą popularnością cieszą się czarne umywalki nablatowe. Oferujemy umywalki czarne nablatowe z katalogów szeregu zarówno polskich, jak i europejskich producentów armatury i wyposażenia łazienek. Polskie marki reprezentują w tej kategorii czarne umywalki nablatowe Omnires, Deante, Cersanit, Koło czy Besco. W sprzedaży mamy jednak również umywalki czarne hiszpańskiej marki Roca. Mimo dużej popularności czarnych umywalek nablatowych w katalogach kilku producentów znajdziecie także modele w tym kolorze o innej konstrukcji. W wielu łazienkowych aranżacjach możecie wykorzystać taki element wyposażenia jak umywalka czarna podblatowa, umywalka czarna wolnostojąca czy umywalka czarna wisząca.

Jeśli szukacie aktualnie efektownej umywalki łazienkowej w kolorze czarnym, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Czarna umywalka – aranżacje

W jakich aranżacjach wnętrz można wykorzystać czarne umywalki łazienkowe? Na taki element strefy umywalkowej możecie zdecydować się przede wszystkim w przypadku nowoczesnych łazienek. Umywalki łazienkowe czarne sprawdzą się na przykład we wnętrzu inspirowanym surowym stylem industrialnym. W takiej łazience umywalka czarna matowa będzie świetnie wyglądała na tle szarych płytek imitujących architektoniczny beton. Ciekawym uzupełnieniem takiej industrialnej łazienki z czarną umywalką może być bateria w kolorze miedzianym lub model w kolorze czarnym, pasującym do umywalki. Czarna armatura może być również ciekawym elementem wystroju wielu designerskich, modernistycznych łazienek. Czarna umywalka i kilka innych łazienkowych akcesoriów w tym kolorze może być kolorystycznym kontrapunktem dla jasnych płytek, mebli i jasnego koloru ścian. Podobny zabieg aranżacyjny stosuje się często w łazienkach inspirowanych skandynawskim minimalizmem.

Umywalki łazienkowe czarne wykorzystać możecie także w ekstrawaganckich łazienkach w stylu glamour. Ciemna paleta barw i armatura w kolorze czarnym nadadzą takiemu wnętrzu niezwykle eleganckiego charakteru. Aby uniknąć nadmiernego przytłoczenia aranżacji ciemnymi kolorami, możecie wykorzystać tak charakterystyczne dla tego stylu srebrne lub złote dekoracje. Po czarne umywalki do łazienki możecie sięgnąć także w przypadku niektórych łazienek w stylu klasycznym. Dotyczy to przede wszystkim aranżacji utrzymanych w ponadczasowym zestawieniu kolorów czarnego i białego.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.