Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

ZESTAWY PODTYNKOWE KOŁO

5 produktów
Filtry
  • Popularne filtry
  • Marka (1)
  • Deska wolnoopadająca
  • Cena

  Domyślnie

  Na zamówienie, powyżej 8 tygodni
  Na zamówienie, powyżej 8 tygodni
  Dostępny w 5-6 tygodni
  Dostępny w 7-10 dni
  Dostępny w 7-10 dni

  Zestaw podtynkowy Koło

  Zestawy podtynkowe są dziś standardem w wyposażeniu łazienek zarówno domowych, jak i toalet w obiektach użyteczności publicznej. Zestawy podtynkowe znajdziemy aktualnie w ofercie każdego liczącego się producenta wyposażenia łazienek. Dotyczy to oczywiście także wielkopolskiej marki Koło. Zestaw podtynkowy Koło składa się ze standardowych elementów. W jego skład wchodzą więc: stelaż podtynkowy przycisk spłukujący, miska WC, a często również deska sedesowa. Decydując się zestaw podtynkowy Koło, otrzymujemy więc kompletny zestaw, który pozwala na szybki montaż toalety w naszej łazience.

  Zestawy podtynkowe Koło to w naszym sklepie online produkty wyselekcjonowane z najnowszych łazienkowych kolekcji tej marki. W ofercie tej nie zabrakło również jednego z bestsellerów firmy Koło, jakim jest przeznaczony do lekkiej zabudowy zestaw podtynkowy Koło Slim. Jeśli szukacie wysokiej jakości zestawu podtynkowego, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie produkty marki Koło są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

  Zestaw podtynkowy Koło – dlaczego warto?

  • Zestaw podtynkowy Koło to przede wszystkim wygoda i wysoka higiena w łazience.
  • Elementy spłuczki i instalacji są ukryte pod płytkami. Pozwala to na stworzenie lekkiej i nowoczesnej aranżacji łazienki. Nie oznacza to oczywiście, że zestawów podtynkowych Koło nie możemy wykorzystać również we wnętrzach inspirowanych klasycznymi trendami wnętrzarskimi.
  • Decydując się na zestaw podtynkowy Koło mamy gwarancję, że wszystkie jego elementy będą ze sobą w pełni kompatybilne. Przekłada się to często na szybszy i łatwiejszy montaż niż w przypadku zakupu każdego z elementów zestawu podtynkowego osobno.
  • Zestawy podtynkowe Koło posiadają dwufunkcyjne przyciski spłukujące. Jest to przyjazne dla środowiska i naszych portfeli rozwiązanie, które pozwala na znaczną oszczędność wody wykorzystywanej do spłukiwania.
  • Dużą zaletą jest również wbudowany w zestawy podtynkowe Koło moduł Smart Fresh. Zapewnia on higieniczne odświeżenie toalety po każdy spłukaniu.

  Zobacz powiązane produkty

  Zobacz powiązane porady