leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

ZESTAWY PODTYNKOWE KOŁO

0 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zestaw podtynkowy Koło

Zestawy podtynkowe są dziś standardem w wyposażeniu łazienek zarówno domowych, jak i toalet w obiektach użyteczności publicznej. Zestawy podtynkowe znajdziemy aktualnie w ofercie każdego liczącego się producenta wyposażenia łazienek. Dotyczy to oczywiście także wielkopolskiej marki Koło. Zestaw podtynkowy Koło składa się ze standardowych elementów. W jego skład wchodzą więc: stelaż podtynkowy przycisk spłukujący, miska WC, a często również deska sedesowa. Decydując się zestaw podtynkowy Koło, otrzymujemy więc kompletny zestaw, który pozwala na szybki montaż toalety w naszej łazience.

Zestawy podtynkowe Koło to w naszym sklepie online produkty wyselekcjonowane z najnowszych łazienkowych kolekcji tej marki. W ofercie tej nie zabrakło również jednego z bestsellerów firmy Koło, jakim jest przeznaczony do lekkiej zabudowy zestaw podtynkowy Koło Slim. Jeśli szukacie wysokiej jakości zestawu podtynkowego, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie produkty marki Koło są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Zestaw podtynkowy Koło – dlaczego warto?

  • Zestaw podtynkowy Koło to przede wszystkim wygoda i wysoka higiena w łazience.
  • Elementy spłuczki i instalacji są ukryte pod płytkami. Pozwala to na stworzenie lekkiej i nowoczesnej aranżacji łazienki. Nie oznacza to oczywiście, że zestawów podtynkowych Koło nie możemy wykorzystać również we wnętrzach inspirowanych klasycznymi trendami wnętrzarskimi.
  • Decydując się na zestaw podtynkowy Koło mamy gwarancję, że wszystkie jego elementy będą ze sobą w pełni kompatybilne. Przekłada się to często na szybszy i łatwiejszy montaż niż w przypadku zakupu każdego z elementów zestawu podtynkowego osobno.
  • Zestawy podtynkowe Koło posiadają dwufunkcyjne przyciski spłukujące. Jest to przyjazne dla środowiska i naszych portfeli rozwiązanie, które pozwala na znaczną oszczędność wody wykorzystywanej do spłukiwania.
  • Dużą zaletą jest również wbudowany w zestawy podtynkowe Koło moduł Smart Fresh. Zapewnia on higieniczne odświeżenie toalety po każdy spłukaniu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.