Current Image

Filtry

STELAŻE PODTYNKOWE GEBERIT

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Stelaże podtynkowe Geberit

Już od kilku lat w aranżacjach domowych łazienek królują nowoczesne podwieszane miski klozetowe. Są one jednym ze znaków rozpoznawczych wielu nowoczesnych łazienkowych trendów architektonicznych. Taki sposób montażu miski WC nie tylko nadaje łazienkowej aranżacji lekkości i designerskiego wyglądu. Pozwala on również optycznie powiększyć łazienkę i stworzyć wrażenie przestrzeni. Aby zamontować podwieszaną miskę WC, musimy wcześniej wybrać i zamontować odpowiedni stelaż podtynkowy. Jednym z czołowych producentów tego rodzaju stelaży jest szwajcarska firma Geberit. Dziś marka ta posiada w swojej ofercie szeroką gamę wyposażenia łazienek. Jednak przez wiele lat to właśnie spłuczki i stelaże podtynkowe Geberit były sztandarowym i najbardziej rozpoznawalnym produktem tej firmy.

Stelaże podtynkowe Geberit są połączeniem wielu lat doświadczenia, wysokiej jakości materiałów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. W sklepie internetowym Komfort oferujemy stelaże podtynkowe Geberit do WC, a także modele dedykowane do montażu podwieszanych pisuarów czy bidetów. W naszej ofercie znajdziecie również inne kompatybilne ze stelażami Geberit produkty tej marki: przyciski spłukujące, deski sedesowe itp.

Jaki stelaż WC Geberit wybrać?

Stelaż podtynkowy do WC to podobnie jak inne elementy wyposażenia łazienki zakup na lata. Wybierając stelaż WC Geberit, warto więc zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów technicznych, które wpływają na komfort codziennego użytkowania łazienki. Najważniejszy z nich to sposób montażu stelaża. W ofercie marki Geberit dominują łatwe w montażu i funkcjonalne stelaże WC Geberit do lekkiej zabudowy. Warto zwrócić uwagę również na to, czy wybrany przez stelaż ma możliwość regulacji i czy na pewno będzie pasował wymiarami do naszej łazienki. Nie bez znaczenia jest również okres gwarancji producenta. Często świadczy on o jakości produktu. Wszystkie stelaże WC Geberit dostępne w naszej ofercie objęte są aż 10-letnią gwarancją.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.