leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

STELAŻE PODTYNKOWE CERSANIT

15 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Stelaż podtynkowy Cersanit

Urządzanie łazienki wymaga szeregu decyzji, które wpłyną na ostateczny charakter i styl pomieszczenia. To niezwykle ważne, ponieważ wnętrze łazienki musi być nie tylko estetyczne i komfortowe, ale także funkcjonalne. Stelaże podtynkowe Cersanit są rozwiązaniem, dzięki któremu ukryjesz w estetyczny sposób systemy sanitarne. Te najwyższej jakości urządzenia sprawią, że WC będzie działać bez najmniejszych problemów przez wiele lat!

Stelaże podtynkowe Cersanit – idealne rozwiązanie dla nowoczesnych łazienek

Cersanit to polska firma o międzynarodowym zasięgu. Jako jedna z nielicznych marek oferuje w swojej gamie produktowej naprawdę szeroki wybór urządzeń łazienkowych.

Stelaż podtynkowy Cersanit to bardzo kompleksowe rozwiązanie do Twojego domu lub mieszkania. Rozwiązanie, które łączy funkcjonalność, najwyższą jakość materiałów, wygodę montażu i przyczyni się do zbudowania wyjątkowej estetyki Twojej łazienki. Stelaże podtynkowe Cersanit to innowacyjne rozwiązania wyprodukowane dzięki wiedzy technologicznej firmy o ponad 30-letnim doświadczeniu.

Stelaż podtynkowy Cersanit to wybór dla Ciebie, jeśli marzysz o nowoczesnej łazience, w której w dyskretny i estetyczny sposób ukryte są takie elementy, jak podłączenia i system spłukiwania WC. Wśród stelaży podtynkowych Cersanit znajdziesz produkty ekologiczne, a także mające wiele praktycznych funkcji. Jakie to funkcje?

Wygodne i funkcjonalne stelaże podtynkowe Cersanit do zabudowy WC

Stelaż podtynkowy WC Cersanit może mieć pneumatyczny system spłukiwania wody. Oznacza to, że urządzenie Cersanit stelaż podtynkowy zawiera przycisk spłukujący, który działa na zasadzie sprężonego powietrza. Powietrze to uruchamia zawór spłukujący. Taki stelaż podtynkowy WC Cersanit z systemem pneumatycznym rekomendujemy wszystkim osobom, którym zależy na lekkim, płynnym i cichym działaniu WC.

Niektóre z zestawów Cersanit – stelaże podtynkowe zawierają także inne funkcjonalne rozwiązania, takie jak Quick Fix, Fresh System, regulowaną rurę odpływową, czy też system doprowadzania wody na cztery sposoby. Co niezwykle ważne, stelaże podtynkowe WC Cersanit wyposażone są w wysokiej jakości uszczelki, dzięki czemu masz gwarancję szczelności sprzętu.

Stelaże podtynkowe Cersanit – solidne rozwiązanie do łazienki

Stelaże Cersanit bez problemu dopasujesz do Twojej łazienki – niezależnie, czy jest mała, czy bardzo przestronna, a także, w jakim stylu jest urządzona. Stelaże Cersanit to nowoczesne rozwiązania, które gwarantują estetyczny wygląd łazienki. Wybierając spośród stelaży Cersanit, w dyskretny sposób ukryjesz nieestetyczne systemy sanitarne w łazience w stylu glamour, minimalistycznej, skandynawskiej i każdej innej. Jeśli estetyka i komfort są dla Ciebie najważniejsze – stelaże Cersanit są zdecydowanie dobrym wyborem.

Jakie wymiar ma stelaż podtynkowy Cersanit? Wśród produktów znajdziesz m.in. stelaż podtynkowy Cersanit 40 cm, 52 cm, 35 cm. Firma Cersanit, dzięki szerokiej ofercie umożliwia nie tylko dopasowanie szerokości, ale też wysokości i głębokości stelaży. Ich łatwy montaż sprawi, że w krótkim czasie będziesz cieszyć się najwyższym poziomem komfortu i estetyki!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.