Current Image

Filtry

PISUARY KOŁO

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Pisuar Koło

Pisuary są częstym elementem wyposażenia łazienek publicznych. Jednak co warto podkreślić, pisuary coraz częściej montowane są także w domach prywatnych. Dlaczego warto je zainstalować? Do zdecydowanych zalet pisuarów należy oszczędność wody, a więc także ekologiczność produktu, niewielka przestrzeń potrzebna do montażu urządzenia, komfort użytkowania dla mężczyzn oraz higieniczność. Pisuary, obok bidetów i misek WC są więc świetnym, funkcjonalnym uzupełnieniem każdej nowoczesnej łazienki. A dlaczego warto wybrać pisuary marki Koło?

Pisuary Koło – idealne dla każdej łazienki

Koło to polska marka z wieloletnią tradycją. Od 1962 roku zdobyła zaufanie setek tysięcy Polaków. Jej zasięg wykracza jednak dalej, także na rynki zagraniczne. Dlatego dziś Koło jest jednym z liderów w zakresie technologii sanitarnych. Pisuary Koło są gwarancją najwyższej jakości wykonania, nowoczesnego designu i atrakcyjnej ceny.

Pisuary Koło to produkty wykonane z najwyższej jakości, wytrzymałej i eleganckiej ceramiki łazienkowej. Pisuar Koło z pewnością zwraca uwagę nowoczesnym designem. Wśród naszych produktów znajdziesz zarówno modele klasyczne, jak i nowoczesne. Szeroki wybór sprawia, że bez problemu dobierzesz pisuar Koło zarówno do wnętrza urządzonego w stylu tradycyjnym, rustykalnym, skandynawskim, jak i do łazienki minimalistycznej, a nawet loftowej. Wybierając pisuar Koło, warto uwzględnić to, że sprzęt ten nie jest głównym wyposażeniem łazienki. Warto więc dopasować pisuar Koło do innych sprzętów łazienkowych – miski WC i reszty ceramiki. Wszystko po to, aby całość pomieszczenia była spójna, a przez to bardziej komfortowa w użytkowaniu.

Co warto podkreślić, pisuary Koło, ze względu na swoją najwyższą jakość, sprawdzą się także w publicznych toaletach. Wysoka eksploatacja nie stanowi przeszkody. Nasze pisuary Koło są wykonane z materiału, który jest niezwykle odporny na wszelkie uderzenia, ścierania, a także środki chemiczne. Co równie ważne, ceramika nie ulega odbarwieniom i jest łatwa w pielęgnacji. Dzięki tym zaletom pisuar Koło posłuży Ci przez wiele lat.

Pisuary Koło – przystępne ceny i wysoka jakość wykonania

Koło pisuar jest produktem uniwersalnym. Wybierając pisuar z odpływem poziomym, masz możliwość zaimplementowania kilku różnych podejść do ściany.

Koło pisuary wyróżniają się na rynku także najlepszym stosunkiem jakości do ceny. W naszej ofercie znajdziesz Koło pisuar już od kilkuset złotych. Oczywiście całe zestawy tych produktów, zawierające na przykład zawór spustowy, syfon pisuarowy i zestaw montażowy, są proporcjonalnie droższe.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.