Current Image

Filtry

MISKI WC BEZKOŁNIERZOWE

20 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Miski WC bezkołnierzowe

Jeszcze kilka lat temu traktowane jako nowinka techniczna miski WC bezkołnierzowe powoli stają się standardem stosowanym zarówno w łazienkach domowych, jak i toaletach w obiektach użyteczności publicznej. Co to takiego miski WC bezkołnierzowe i jakie zalety ma takie rozwiązanie? Tradycyjne miski klozetowe wyposażone są w tak zwany kołnierz, który zapobiega wydostawaniu się poza miskę wody w trakcie jej spłukiwania. Niestety przestrzeń pod kołnierzem jest idealnym miejscem do rozwoju bakterii, w związku z czym wymaga regularnego sprzątani i stosowania silnych środków czyszczących. Miski WC bezkołnierzowe to jak sama nazwa mówi modele pozbawione tego kołnierza. Usunięcie tego elementu stało się możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej dyszy i odpowiedniemu wyprofilowaniu samej miski. W trakcie spłukiwania woda dokładnie omywa całe wnętrze miski WC, nie wydostając się na zewnątrz. Miski WC bezkołnierzowe nie tylko prezentują się duże estetyczniej, ale są również o wiele bardziej higieniczne i łatwiejsze w pielęgnacji.

Muszle WC bezkołnierzowe to dziś pozycja obowiązkowa w katalogu większości producentów wyposażenia łazienek. W naszym sklepie online znajdziecie miski WC bezkołnierzowe takich marek jak Cersanit, Villeroy&Boch, Roca, Koło, Geberit czy Lavita. Jeśli myślicie o takim higienicznym i wygodnym rozwiązaniu w swojej łazience, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Miska WC z kołnierzem czy bez?

Jakie WC wybrać do nowej łazienki? Czy lepsza będzie tradycyjna miska WC z kołnierzem, czy bez? Muszle WC bezkołnierzowe to rozwiązanie, które ma naprawdę sporo zalet. Poza atrakcyjnym wyglądem miski WC bezkołnierzowe są zdecydowanie bardziej higieniczne. Do ich czyszczenia nie musimy stosować takich ilości mocnych środków bakteriobójczych jak w przypadku tradycyjnej miski z kołnierzem. Sprzątanie miski bezkołnierzowej jest więc dużo łatwiejsze i szybsze. Nie możemy również zapomnieć o tym, że miski WC bezkołnierzowe pozwalają w dłuższej perspektywie zaoszczędzić sporo wody.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.