leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

MISKI WC DOMINO (LAVITA)

2 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Miski WC Lavita

Lavita to marka wyposażenia łazienek obecna na naszym rynku już od ponad 30 lat. Część oferty tego producenta stanowią nowoczesne miski WC Lavita. W naszym sklepie online oferujemy miski WC Lavita z kilku różnych kolekcji inspirowanych przede wszystkim nowoczesnymi trendami wnętrzarskimi. Są to nie tylko klasyczne białe muszle, ale także miski WC Lavita czarne. Taki model wykorzystać możecie na przykład w ekstrawaganckiej aranżacji łazienki w stylu glamour lub łazience industrialnej. Jeśli szukacie miski WC do nowoczesnej łazienki, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi aktualnie produktami marki Lavita.

Miska WC Lavita z deską

W naszym sklepie online znajdziecie przede wszystkim zestawy składające się z miski WC Lavita oraz utrzymanej w tym samym stylu deski. Zakup takiego kompletu pozwala nam zaoszczędzić czas i gwarantuje pełną kompatybilność deski z miską WC. Producent ten wykorzystuje w swoich produktach wiele nowoczesnych rozwiązań. Miski WC Lavita są więc najczęściej wyposażone w ciche i wygodne deski wolnoopadające. Większość modeli posiada także możliwość łatwego wypięcia deski. Jest to bardzo duże ułatwienie w trakcie sprzątania toalety. Deski Lavita posiadają również bardzo dobre właściwości antybakteryjne, dzięki czemu skutecznie hamują rozwój szkodliwych drobnoustrojów.

Miska wisząca Lavita

Zdecydowaną większość oferty misek WC tego producenta stanowią miski wiszące Lavita. Miski podwieszane to dziś standard szeroko stosowany zarówno w łazienkach domowych, jak i w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. Jakie zalety ma miska WC wisząca Lavita? Przede wszystkim wprowadza do aranżacji łazienki lekkość i idealnie wpisuje się w wiele popularnych aktualnie wnętrzarskich trendów. Miska wisząca Lavita zajmuje również wiele mniej miejsca w łazience niż tradycyjne miski stojące. Plusem jest również dostęp do podłogi pod muszlą podwieszaną. Ułatwia to sprzątanie łazienki i pomaga utrzymać porządek w bezpośrednim sąsiedztwie toalety.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.