Current Image

Filtry

MISKI WC KOŁO

8 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Miski WC Koło

Wielkopolska firma Koło jest jednym z czołowych, rodzimych producentów armatury i wyposażenia łazienek. Produkty tej marki, w tym miski WC Koło zyskały uznanie nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych europejskich krajach. Miski WC Koło to połączenie wysokiej jakości, wielu lat doświadczenia i designu inspirowanego najnowszymi łazienkowymi trendami.


Miski WC Koło to w sklepie internetowym Komfort kilkadziesiąt modeli z najnowszych kolekcji tego producenta. Oferujemy zarówno miski WC Koło przeznaczone do nowoczesnych łazienek, jak i modele zaprojektowane z myślą o wnętrzach inspirowanych klasycznymi trendami. Jeśli stawiacie na solidne polskie marki, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie miski WC Koło są aktualnie dostępne w naszym sklepie. Miski WC Koło możecie kupić samodzielnie lub w zestawie z kompatybilną deską sedesową.


Miska WC Koło – jaki model wybrać?

W ofercie tego producenta nie zabrakło innowacyjnych, zyskujących coraz większą popularność rozwiązań. Świetnym przykładem może być miska WC koło bezkołnierzowa. Taki model zdecydowanie ułatwia utrzymanie w łazience higieny i pozwala zredukować ilość zużywanej w toalecie wody. Brak kołnierza eliminuje w misce miejsce, w którym tradycyjnie rozwijały się bakterie i zbierały różnego rodzaju osady i nieczystości. Nie bez znaczenia jest również atrakcyjny wygląd misek WC Koło bezkołnierzowych. 


Dużą część oferty tej marki stanowią oczywiście miski WC Koło podwieszane. Jest to aktualnie standard, na który decydujemy się w większości nowoczesnych i klasycznych łazienek. Podwieszana muszla klozetowa Koło nadaje aranżacji łazienki lekkości i ułatwia utrzymanie czystości w wokół toalety.


Jeśli jednak preferujecie tradycyjne rozwiązania lub nie macie możliwości montażu miski podwieszanej, to marka Koło oferuje również klasyczne miski WC stojące. Kilka takich modeli znajdziecie oczywiście również w ofercie naszego sklepu. Nie są one może tak atrakcyjne wizualnie, sprawdzą się jednak w sytuacji, gdy nie mamy możliwości umieszczenia odpływu w ścianie pomieszczenia.Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.