leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

MISKI WC CERSANIT

44 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Miski WC Cersanit

Cersanit to jeden z liderów nie tylko na polskim, ale również europejskim rynku armatury i wyposażenia łazienek. Marka ta oferuje bardzo szeroki wachlarz akcesoriów i mebli łazienkowych. W ofercie tej dostępne są oczywiście również miski WC Cersanit. Podobnie jak inne produkty tej firmy także miski WC Cersanit podzielone są na kilkanaście różnych kolekcji, zaprojektowanych z myślą o różnych łazienkowych aranżacjach. Jeśli urządzacie nowoczesną łazienkę w minimalistycznym stylu, możecie wybrać jedną z prostokątnych misek WC Cersanit. W nowych kolekcjach Cersanit nie zabrakło jednak również misek owalnych pasujących do bardziej klasycznych aranżacji i łazienek w stylu vintage.

Miski WC Cersanit w sklepie Komfort to kilkadziesiąt wyselekcjonowanych modeli. W zdecydowanej większości są to miski klozetowe Cersanit podwieszane, montowane na stelażach podtynkowych. Jeśli urządzacie nową łazienkę lub planujecie remont tego pomieszczenia, zapraszamy do sprawdzenia aktualnej oferty misek klozetowych Cersanit.

Cersanit miska WC bezkołnierzowa CleanOn czy klasyczna?

Uznawane jeszcze niedawno za nowinkę miski WC bezkołnierzowe dziś powoli stają się obowiązującym standardem. Trend ten znalazł odzwierciedlenie również w nowych kolekcjach misek WC Cersanit. Dominują w nich przede wszystkim miski bezkołnierzowe Cersanit stworzone w technologii CleanOn. Co to takiego miska WC bezkołnierzowa CleanOn? Są to miski klozetowe pozbawione charakterystycznego ceramicznego pierścienia wokół górnej krawędzi. W klasycznych miskach klozetowych pierścień ten zapobiega rozchlapywaniu wody w trakcie spłukiwania. Przestrzeń pod kołnierzem jest jednak trudno dostępna i sprzyja rozwojowi szkodliwych drobnoustrojów. Miski Cersanit CleanOn zostały wyprofilowane tak, aby optymalna ilość wody dokładnie obmywała całą miskę i aby woda nie wydostawała się na zewnątrz. Dzięki technologii CleanOn wyeliminowane zostały miejsca, w których najczęściej gromadzą się bakterie. Sprzątanie łazienki jest dzięki temu dużo łatwiejsze, a dodatkowo nie musimy stosować do mycia miski klozetowej silnych detergentów.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.