Current Image

Filtry

MISKI WC Z DESKĄ SAMOOPADAJĄCĄ

94 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Miski WC z deską samoopadającą

Miska WC wisząca z deską samoopadającą to model zapewniający nam powolne i ciche zamykanie klapy po skorzystaniu z toalety. Klapa samoopadająca nie tylko minimalizuje hałas, ale także znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia deski lub samej miski WC. Poza mechanizmem zapewniającym beztrzaskowe opadanie tego rodzaju deski zachowują wszystkie zalety klasycznych modeli. Są wykonane z trwałych i łatwych w pielęgnacji materiałów odpornych na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Musimy jednak pamiętać, że miski WC z deską samoopadającą, wyposażone są w nieco bardziej skomplikowany mechanizm niż w przypadku klasycznej deski. Kluczowe jest więc odpowiednie użytkowanie takiej deski i utrzymywanie mechanizmu w czystości.

Miski WC z deską samoopadającą to w sklepie internetowym Komfort prawie 80 różnych modeli. W sprzedaży posiadamy miski WC z klapą wolnoopadającą z katalogów polskich i zagranicznych producentów armatury. Są to produkty z katalogów takich marek jak, chociażby Roca, Villeroy&Boch, Koło, Cersanit, Lavita czy Duravit. Jeśli w swojej łazience stawiacie na taki cichy i komfortowy model, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie miski WC z deską samoopadającą są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Miska WC z deską wolnoopadającą wisząca czy stojąca?

Jaki rodzaj miski WC z deską wolnoopadającą wybrać? Czy lepsza będzie nowoczesna miska WC podwieszana, czy może tradycyjny model stojący? Zdecydowanie większą popularnością cieszą aktualnie miski WC z deską samoopadającą wiszące. Takie modele nadają aranżacji łazienki lekkiego i nowoczesnego charakteru. Miska WC podwieszana z deską wolnoopadającą idealnie wpisuje się w wiele popularnych aktualnie wnętrzarskich trendów. Podwieszane miski WC z deską wolnoopadającą mają jednak także zalety czysto praktyczne. Dzięki dostępowi do podłogi pod WC utrzymanie higieny i czystości w toalecie jest dużo łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnych misek stojących. Nie bez znaczenia jest także łatwy i szybki montaż miski podwieszanej, możliwy dzięki zastosowaniu lekkich stelaży podtynkowych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.