Current Image

Filtry

KOMPAKTY WC Z ODPŁYWEM PIONOWYM

12 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kompakty WC z odpływem pionowym

Co to takiego kompakt WC z odpływem pionowym? Mówiąc w skrócie, kompakt WC z odpływem pionowym to model podłączany do otworu odpływowego w podłodze. Alternatywą dla kompaktów WC z odpływem pionowym są kompakty poziome, które podłączamy do otworu w ścianie. Jak się łatwo domyślić elementem kompaktu WC z odpływem pionowym jest zawsze miska WC stojąca. O wyborze pomiędzy kompaktem WC pionowym a poziomym decyduje więc najczęściej układ instalacji kanalizacyjnej w łazience.

W sklepie internetowym Komfort kompakty WC z odpływem pionowym to kilkanaście różnych zestawów z najnowszych kolekcji polskich i zagranicznych producentów armatury i wyposażenia łazienek. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi kompakty WC z odpływem pionowym polskich firm Cersanit, Lavita czy Koło. Oferujemy jednak również kompakty WC pionowe hiszpańskiej marki Roca.

Kompakt WC odpływ pionowy bez kołnierza

Również w tej kategorii nie zabrakło coraz popularniejszych ostatnio kompaktów z miską bezkołnierzową. Czym wyróżnia się kompakt WC odpływ pionowy bez kołnierza i dlaczego warto zdecydować się na taki model? Kompakt z miską bez kołnierza to rozwiązanie wyjątkowo higieniczne. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu miski i zastosowaniu specjalnych dysz w trakcie spłukiwania obmywana jest cała powierzchnia miski w taki sposób, że woda nie wydostaje się na zewnątrz. Kołnierz chroniący krawędź tradycyjnej miski WC staje się więc zbędny, a tym samym z muszli znika kłopotliwa przestrzeń pod kołnierzem, w której często zbierał się brud i bakterie. Kompakt WC odpływ pionowy bez kołnierza to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas poświęcony na sprzątanie toalety, a także zredukować ilość wody zużywanej w trakcie spłukiwania. Jest to więc rozwiązanie przyjazne nie tylko dla naszego portfela, ale również dla środowiska. Niezależnie od tego, czy zdecydowaliśmy się na kompakt WC z odpływem pionowym, czy zestaw podtynkowy, warto rozważyć takie rozwiązanie jak bezkołnierzowa miska WC.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.