leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KOMPAKTY WC ROCA

0 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kompakty WC Roca

Hiszpańska marka Roca nie wymaga chyba specjalnych rekomendacji. Od lat jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych europejskich marek wyposażenia łazienek. Kompakt WC Roca składa się z miski WC, kompatybilnej z nią deski oraz spłuczki. Taki zestaw stanowi zwykle tańszą alternatywę dla popularnych zestawów podtynkowych. Na kompakt WC Roca możemy więc zdecydować się w sytuacji, gdy dysponujemy ograniczonym budżetem lub gdy niemożliwy jest montaż zestawu podtynkowego.

Kompakty WC Roca to w naszym sklepie internetowym kilkadziesiąt modeli z najnowszych kolekcji tej hiszpańskiej marki. W kolekcji tej nie zabrakło kilku innowacyjnych rozwiązań, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo codziennego korzystania z toalety. Są to między innymi deski samoopadające, miski bezkołnierzowe, czy dodatkowa warstwa antybakteryjna. Jeśli szukacie dobrej jakości kompaktu WC renomowanej marki, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

WC kompakt Roca bez kołnierza

Rozwiązaniem, które szturmem zdobywa nasze łazienki, są innowacyjne miski WC bezkołnierzowe. Trend ten wykorzystali również projektanci marki Roca, proponując nam w nowych kolekcjach WC kompakty Roca bez kołnierza. Na czym polega takie rozwiązanie i jakie zalety mają kompakty WC Roca bez kołnierza?

W tradycyjnej misce WC kołnierz chroni jej górny rant i zapobiega wydostawaniu się na zewnątrz wody w trakcie spłukiwania. Ze względu na budowę kołnierza, przestrzeń bezpośrednio pod nim stanowiła prawdziwy raj dla bakterii. Z tego względu miska WC z kołnierzem wymaga regularnego stosowania silnych środków czyszczących do toalet. Miski bezkołnierzowe są nowoczesną alternatywą, które cechują się nie tylko atrakcyjnym wyglądem. Wyposażony w miskę bezkołnierzową kompakt Roca to rozwiązanie, które ułatwia utrzymanie łazienki w czystości i pozwala zredukować ilość wody wykorzystywanej do spłukiwania. Miska bez kołnierza jest o wiele bardziej higieniczna niż tradycyjne modele z kołnierzem.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.