leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KOMPAKTY WC KOŁO

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kompakty WC Koło

Wielkopolska marka Koło jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów armatury i wyposażenia łazienek. Mimo dużej popularności zestawów podtynkowych w najnowszym katalogu tej firmy znajdziemy również funkcjonalne kompakty WC Koło. Kompakt WC składa się z kilku podstawowych elementów: miski WC i spłuczki, a często także deski klozetowej. Po kompakty WC Koło sięgamy najczęściej w łazienkach, w których ze względów technicznych niemożliwy jest montaż zestawu podtynkowego. Kompakty WC Koło są najczęściej także o wiele tańsze i łatwiejsze w montażu niż zestawy podtynkowe. Stanowią więc dobrą alternatywę w przypadku, gdy dysponujemy ograniczonym budżetem na urządzenie łazienki.

Kompakty WC Koło to w sklepie internetowym Komfort kilkadziesiąt produktów z najnowszych kolekcji tej marki. W zdecydowanej większości są to kompakty WC o uniwersalnym designie. Dzięki temu możemy je wykorzystać w łazienkach inspirowanych różnymi stylami architektonicznymi.

WC kompakt bezkołnierzowy Koło

Jednymi z popularniejszych modeli są aktualnie kompakty WC Koło bezkołnierzowe. Nowoczesne pozbawione kołnierza miski WC mają szereg praktycznych zalet, które sprawiają, że coraz częściej decydujemy się na takie rozwiązanie. Na czym polega fenomen kompaktów WC bezkołnierzowych Koło? Miska WC w takim zestawie pozbawiona jest kołnierza, który w tradycyjnych modelach chroni jej górną krawędź. Dzięki specjalnym dyszom i odpowiedniemu profilowi miski woda przy każdym spłukiwaniu dokładnie obmywa jej wnętrze. Jest to rozwiązanie nie tylko bardzo higieniczne, ale również przyjazne dla środowiska. W trakcie spłukiwania jest bowiem zużywana mniejsza ilość wody niż w przypadku tradycyjnego kompaktu z kołnierzem.

Kompakt WC Koło z deską wolnoopadającą

Standardem stosowanym w wybranych kompaktach WC Koło jest również deska wolnoopadająca. Beztrzaskowe deski samoopadające zwiększają komfort i bezpieczeństwo korzystania z toalety. Minimalizują ryzyko uszkodzenia deski lub miski WC, a także sprawiają, że korzystanie z kompaktu jest dużo bezpieczniejsze dla małych dzieci.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.