leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KOMPAKTY WC CERSANIT

37 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kompakty WC Cersanit

W katalogu marki Cersanit znajdziemy kompleksowe wyposażenie łazienek. Ta polska firma o międzynarodowym zasięgu oferuje także kompakty WC Cersanit. W skład takiego gotowego do montażu zestawu wchodzi miska WC, spłuczka i deska. Kompakt WC możemy wykorzystać wszędzie tam, gdzie niemożliwy jest montaż popularnych ostatnio zestawów podtynkowych. Jeśli szukacie dobrej jakości kompaktu WC, to zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w tej kategorii modelami. Kompakty WC Cersanit to w naszym sklepie online ponad 50 różnych modeli. Są to uniwersalne kompakty, które wykorzystać możecie zarówno w łazience klasycznej, jak i wnętrzu inspirowanym nowoczesnymi trendami architektonicznymi.

Kompakt WC Cersanit z deską wolnoopadającą

Większość kompaktów WC Cersanit wyposażona jest w nowoczesną deskę wolnoopadającą. Kompakt WC Cersanit z deską wolnoopadającą to bardzo wygodne, ciche i bezpieczne rozwiązanie. Deska wolnoopadająca nie tylko eliminuje hałas, ale także minimalizuje ryzyko uszkodzenia deski lub miski klozetowej. Deski samoopadające to jednak nie jedyna innowacja, którą wykorzystano w kompaktach WC Cersanit. Innym bardzo praktycznym rozwiązaniem jest możliwość łatwego i szybkiego wypięcia deski, na przykład na czas sprzątania toalety.

WC kompakt bezkołnierzowy Cersanit

Coraz większą popularnością cieszą się również kompakty WC Cersanit bezkołnierzowe. Jakie zalety ma taki WC kompakt bezkołnierzowy Cersanit? Miska klozetowa pozbawiona kołnierza to nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko wygląda wyjątkowo efektownie. Miski WC bez kołnierza pomagają utrzymać w łazience czystość i higienę, a dodatkowo zmniejszają ilość zużywanej w trakcie spłukiwania wody. Rezygnacja z tradycyjnego kołnierza stała się możliwa dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu miski WC i wykorzystaniu specjalnych dysz. W trakcie każdego spłukiwania woda kolistym ruchem obmywa wnętrze muszli. Brak kołnierza eliminuje przestrzeń, w której rozwijały się bakterie i która wymaga regularnego użycia silnych środków czyszczących.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.