leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DESKI SEDESOWE ROCA

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Deski sedesowe Roca

Wyposażenie łazienek marki Roca od lat jest symbolem wysokiej jakości i nowoczesnego designu. W katalogu Roca znajdziemy kompleksową ofertę armatury łazienkowej i innych elementów wyposażenia tego pomieszczenia. Jeśli szukacie aktualnie deski sedesowej Roca kompatybilnej z miskami WC tej hiszpańskiej marki, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w naszym sklepie modelami. Deski sedesowa Roca to w sklepie online Komfort kilkadziesiąt modeli wyselekcjonowanych z najnowszych katalogów tego producenta. Deski sedesowe Roca inspirowane są różnymi wnętrzarskimi trendami. Bez trudu znajdziecie tu deski zaprojektowane z myślą o nowoczesnych łazienkach, jak i uniwersalne, ponadczasowe modele, które wykorzystać możecie w klasycznej lub tradycyjnej łazience.

Deska sedesowa Roca wolnoopadająca – czy warto?

W aranżacjach nowoczesnych łazienek coraz częściej rezygnujemy z klasycznych desek, na rzecz desek sedesowych wolnoopadających. Takie deski na pierwszy rzut oka nie różnią się niczym od klasycznych modeli. Są jednak wyposażone w specjalny mechanizm spowalniający opadanie deski. Nie tylko minimalizuje to hałas i możliwość uszkodzenia deski czy nawet miski WC. Deski wolnoopadające są także rozwiązaniem zwiększającym bezpieczeństwo na przykład w sytuacji, gdy z toalety korzystają często małe dzieci.

Deski sedesowe Roca wolnoopadające są często wyposażone również w dodatkowe funkcje. Jedną z takich innowacji są deski wolnoopadające Roca z opcją łatwego wypięcia deski. Dzięki temu możemy szybko i łatwo wypiąć deskę z miski WC na przykład w celu dokładnego umycia obu tych elementów. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, które dodatkowo pomaga nam utrzymać w łazience czystość i higienę.

Warto także wspomnieć, że większość modeli desek sedesowych Roca dostępnych w naszym sklepie online posiada specjalną dodatkową powłokę antybakteryjną. Hamuje ona rozwój szkodliwych drobnoustrojów na powierzchni deski i również sprzyja utrzymaniu łazienki w czystości.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.