leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DESKI SEDESOWE KOŁO

10 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Deski sedesowe Koło

Koło to jeden z czołowych, polskich producentów ceramiki łazienkowej oraz szerokiej gamy innych akcesoriów do łazienek. Sztandarowymi produktami tej marki już od kilkudziesięciu lat jest przede wszystkim ceramika oraz produkty wykonane z wysokiej jakości sanitarnego akrylu. Miskom klozetowym, umywalkom, wannom i brodzikom Koło towarzyszy jednak również cała gama komplementarnych akcesoriów oraz mebli łazienkowych. Częścią tej oferty są oczywiście również deski sedesowe Koło. Są one przeznaczone przede wszystkim do misek klozetowych oraz kompaktów WC tej marki. Deski sedesowe Koło możemy jednak wykorzystać również przy sedesach innych marek pod warunkiem odpowiedniego dopasowania otworów montażowych.

Deski sedesowe Koło zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. W ofercie desek sedesowych Koło nie zabrakło więc desek wolnoopadających czy też materiałów posiadających dodatkowe właściwości antybakteryjne.

Deski sedesowe Koło to sklepie internetowym Komfort to kilkadziesiąt modeli z najnowszych kolekcji. Znajdziecie wśród nich zarówno deski sedesowe Koło prostokątne, jak i klasyczne modele owalne. Po deski sedesowe Koło prostokątne sięgamy najczęściej w przypadku nowoczesnych łazienek. Z kolei deski sedesowe Koło owalne będą świetnym uzupełnieniem bardziej tradycyjnych aranżacji.

Deska sedesowa Koło Nova Pro

Deski sedesowe Koło Nova Pro to część szerszej kolekcji akcesoriów łazienkowych przeznaczonych przede wszystkim do nowoczesnych aranżacji. W kolekcji Nova Pro dostępnych jest kilka odrębnych, specjalistycznych linii produktów. Aranżując nowoczesną łazienkę w domu, możemy sięgnąć po deski sedesowa koła Nova Pro Premium czy Pico. W linii Koło Nova Pro Bez Barier znajdziemy produkty zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych, czy też mających problemy z poruszaniem się. Z kolei kolekcja Koło Nova Pro Junior to produkty stworzone dla najmłodszych, które wykorzystać możemy na przykład w placówkach edukacyjnych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.