Current Image

Filtry

DESKI SEDESOWE CERSANIT

33 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Deski sedesowe Cersanit

Marki Cersanit nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Jest to obecnie jeden z największych polskich producentów kompleksowego wyposażenie łazienek. Produkty Cersanit cieszą się dużą popularnością nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach europejskich, a nawet w Afryce, Azji Środkowej czy na Bliskim Wschodzie. W szerokiej ofercie marki Cersanit nie mogło zabraknąć również desek sedesowych.

Deski sedesowe Cersanit przeznaczone są przede wszystkim do kompaktów i misek klozetowych tego producenta. Jeżeli zdecydowaliście się na zakup sedesu Cersanit, to najlepszym rozwiązaniem jest wybór deski klozetowej z tej samej kolekcji. Jest to gwarancja tego, że deska będzie idealnie pasować do wymiarów sedesu. W zależności od konkretnego modelu miski klozetowej, deski sedesowe Cersanit to modele prostokątne, owalne lub zaokrąglone.

W ofercie sklepu online Komfort dostępne są deski sedesowe Cersanit z kilkunastu nowych kolekcji. Jeśli szukacie deski tej sprawdzonej polskiej marki, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w tej kategorii produktami.

Deski sedesowe Cersanit wolnoopadające, antybakteryjne czy deski slim?

Standardowe deski sedesowe Cersanit o prostej konstrukcji to zaledwie ułamek oferty tego producenta. Cersanit posiada w swoim dorobku również szereg innowacyjnych rozwiązań i technologii. Są to na przykład deski sedesowe Cersanit Antibacterial. Wykorzystane do ich produkcji materiały (polipropylen lub duroplast) wzbogacone zostały o właściwości antybakteryjne. Innym oryginalnym rozwiązaniem, które znajdziemy w deskach sedesowych Cersanit to możliwość ich łatwego wypięcia. Wyposażone w ten system deski sedesowe Cersanit możemy zdjąć z miski za pomocą jednego przycisku. Jest to bardzo duże ułatwienie w trakcie sprzątania łazienki. Jest to także bardzo przydatna funkcja, gdy chcemy zmienić model deski. Oczywiście w katalogu Cersanit nie zabrakło również desek wolnoopadających. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które staje się już właściwie standardem.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.