Current Image

Filtry

DESKI SEDESOWE WOLNOOPADAJĄCE

63 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Deski sedesowe wolnoopadające

Deski sedesowe wolnoopadające stają się powoli standardem montowanym w domowych łazienkach i toaletach. Tego rodzaju deski znajdziemy obecnie w ofercie praktycznie każdego liczącego się producenta armatury i wyposażenia łazienek. Deski sedesowe wolnoopadające w sklepie internetowym Komfort to kilkadziesiąt modeli z najnowszych kolekcji. Oferujemy między innymi deski wolnoopadające z katalogów takich marek jak Koło, Roca, Cersanit, Geberit, Omnires czy Villeroy&Boch. Jaką markę deski wolnoopadającej wybrać? Najlepszym rozwiązaniem jest zakup produktu tego samego producenta i z tej samej kolekcji co posiadana przez nas miska klozetowa. Kupując taki dedykowany produkt, będziemy mieli gwarancję, że deska wolnoopadająca będzie idealnie pasowała do naszego sedesu. Jeśli macie wątpliwości w kwestii kompatybilności produktów z naszej oferty, jak zwykle zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Deska sedesowa wolnoopadająca – najważniejsze zalety

Jakie są najważniejsze zalety desek sedesowych wolnoopadających? Przede wszystkim jest to komfort codziennego użytkowania, jaki zapewnia nam beztrzaskowy, wolnoopadający mechanizm w tego rodzaju deskach. Deska sedesowa wolnoopadająca ma jednak jeszcze jedną istotną zaletę związaną z kwestiami bezpieczeństwa. Zastosowanie mechanizmu spowalniającego opadanie praktycznie eliminuje możliwość przypadkowego przytrzaśnięcia ręki deską. Jest to szczególnie ważne dla rodziców małych dzieci, które dopiero uczą się korzystać z toalety.

Wielu producentów wyposażenia łazienek oferuje deski sedesowe wolnoopadające wyposażone w dodatkowe funkcje. Jednym z najnowszych bestsellerowów są deski sedesowe wolnoopadające wypinane. Są one wyposażone w specjalny system, który pozwala na błyskawiczne i łatwe zdjęcie deski z miski klozetowej. Jest to bardzo duże ułatwienie przy sprzątaniu łazienki lub w sytuacji, gdy chcemy wymienić deskę na inny model. Deski sedesowe wolnoopadające z funkcją łatwego wypinania dostępne są między innymi w kolekcjach wyposażenia łazienek marek Roca, Cersanit, Geberit czy Koło.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.