leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BIDETY ROCA

8 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Bidety Roca

W sklepie internetowym Komfort oprócz produktów z katalogów czołowych polskich producentów oferujemy również armaturę i wyposażenie łazienek liderów rynku europejskiego. Do ścisłej europejskiej czołówki tego rodzaju firm należy hiszpańska marka Roca. Wśród dostępnych w naszym asortymencie produktów Roca nie zabrakło także bidetów tego hiszpańskiego producenta.

Bidety Roca to aż kilkadziesiąt produktów pochodzących z najnowszych kolekcji wyposażenia łazienek tej marki. W zależności od Waszych preferencji i wymagań znajdziecie tu zarówno bidety Roca w stylu nowoczesnym, jak i modele, dla których inspiracją była ponadczasowa elegancja i styl klasyczny. Jeśli więc szukacie dobrej jakości bidetu o ciekawym designie, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w tej kategorii produktami.

WC z bidetem Roca

Bidet w aranżacji łazienki montowany jest najczęściej bezpośrednio obok miski WC. W takim przypadku warto postawić na WC z bidetem Roca pochodzące z tej samej kolekcji. Oba te urządzenia sanitarne powinny być utrzymane w tym samym stylu. Ważny jest także sposób ich montażu. Jeśli zdecydowaliście się na podwieszany sedes, to również towarzyszący mu bidet Roca powinien być zamontowany w ten sam sposób. Pozwoli to na stworzenie spójnej i harmonijnej aranżacji łazienki.

Zastanawiacie się, ile kosztuje WC z bidetem Roca? Cena takiego zestawu uzależniona jest oczywiście od tego, jakie konkretnie modele wybierzecie. Sam bidet Roca to koszt od mniej więcej 300 do ponad 1000 zł. Duży wpływ na cenę bidetu Roca ma to, czy jest to model z klapą, czy bez. W menu lewej stronie znajdziecie proste narzędzie, które pozwoli Wam szybko znaleźć produkty w konkretnym przedziale cenowym. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które urządzają łazienkę ze ściśle określonym budżetem. W naszym sklepie znajdziecie oczywiście również miski WC z oferty tego producenta. Jeśli będziecie mieli problem ze znalezieniem miski WC i bidetu z tej samej linii produktowej, to zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

BRoca bidet – z deską czy bez?

Co wybrać? Roca bidet z deską czy klasyczny model bez deski? W ofercie tego hiszpańskiego producenta znajdziecie całkiem szeroką gamę modeli fabrycznie wyposażonych w deskę. Jakie zalety ma bidet Roca z deską? Dla wielu osób największą zaletą tego rodzaju modeli są kwestie estetyczne. Bidet zasłonięty deska na co dzień prezentuje się po prostu ładniej i czyściej. Bidet Roca z deską ma też praktyczną zaletę. Można go wykorzystać jako prowizoryczne siedzisko w łazience. Decydując się na model wyposażony w deskę, powinniście jednak zdawać sobie również sprawę z jego drobnych mankamentów. Z jednej strony jest to minimalnie mniejszy komfort użytkowania. Za każdym razem będziecie musieli bowiem podnieść i opuścić klapę. Bidety z deską są także nieco bardziej wymagające pod względem pielęgnacji. Obecność klapy sprawia, że w takim modelu jest więcej trudno dostępnych miejsc, w których może gromadzić się osad lub bakterie. Projektanci marki Roca pomyśleli jednak również o tym. Rozwiązaniem tego problem są bidety Roca z deską wyposażoną w opcję łatwego wypinania. Jest to prosty mechanizm, który pozwala szybko zdemontować deskę na przykład na czas sprzątania.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.