leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BIDETY KOŁO

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Bidety Koło

Jeszcze kilkanaście lat temu traktowany jak nowinka techniczna, dziś bidet jest często standardowym elementem wyposażenia domowych łazienek. Jeśli tylko pozwala na to metraż łazienki i dostępna w niej przestrzeń bidet, montuje się bezpośrednio obok miski WC. Większość renomowanych producentów urządzeń sanitarnych posiada w swojej ofercie bidety zaprojektowane w tym samym stylu co miski WC. Pozwala to na stworzenie w łazience harmonijnej i wizualnie spójnej strefy WC. Trend ten nie ominął również wielkopolskiej marki Koło.

W aktualnej ofercie tego producenta bidety to około 20 różnych modeli. Bidety Koło inspirowane są różnymi łazienkowymi trendami i architektonicznymi stylami. Znajdziecie tu więc zarówno prostokątne bidety zaprojektowane z myślą o nowoczesnych, designerskich łazienkach, jak i nawiązujące do wnętrzarskiej klasyki bidety Koło o zaokrąglonym, owalnym kształcie. Różnorodność oferty tego producenta dotyczy również sposobu montażu.

W naszej ofercie znajdziecie bidety Koło podwieszane, a także bidety stojące. Bidet Koło podwieszany montowany jest na stelażu podtynkowym w bardzo podobny sposób jak wiszące miski WC. Daje to możliwość regulacji wysokości, na jakiej zawieszony jest bidet, a także nadaje całej aranżacji łazienki lekkiego i nowoczesnego charakteru. Bidet Koło wiszący ma także praktyczną zaletę. Pozwala na łatwy dostęp do posadzki bezpośrednio pod bidetem. Jest to spore ułatwienie w trakcie sprzątania łazienki. Równą popularnością cieszą się aktualnie bidety Koło stojące. Takie modele cechują się łatwiejszym montażem i nie wymagają zastosowania stelaży podtynkowych. Takie modele są jednak nieco bardziej wymagające pod kątem pielęgnacji. Bidet stojący oznacza zwykle więcej trudno dostępnych miejsc, do których musimy dotrzeć w trakcie sprzątania łazienki.

Koło bidet z deską czy bez – co wybrać?

Co wybrać z oferty marki Koło? Bidet z deską czy może jednak nieco wygodniejszy model bez deski? Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety, a wybór konkretnego modelu powinien być podyktowany przede wszystkim Waszymi preferencjami. Bidety Koło to w zdecydowanej większości klasyczne modele bez deski. Są one najczęściej tańsze od modeli wyposażony w klapę. Szczególnie jeśli weźmiecie pod uwagę modele wyposażone w takie dodatkowe rozwiązania jak deska wolnoopadająca czy system szybkiego wypinania klapy. Pochodzący z katalogu Koło bidet bez deski jest również o wiele łatwiejszy w pielęgnacji. Brak deski sprawia, że mamy do czynienia z mniejszą ilością zakamarków i trudno dostępnych miejsc, w których mogłyby się zbierać osad czy bakterie.

Pewne zalety mają jednak także bidety z klapą. Pod pewnymi względami jest to rozwiązanie, które w łazience prezentuje się po prostu bardziej estetycznie niż modele bez deski. Możecie rozważyć bidet Koło z deską, szczególnie jeśli zaplanowaliście minimalistyczną, nowoczesną aranżację łazienki. Takie modele mają też praktyczną zaletę. Bidet z klapą można w łazience wykorzystać jako prowizoryczne siedzisko.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.